2370
2368
عنوان

پاکه یا نجسه بچه ها؟

176 بازدید | 15 پست

بچه ها ببخشید موقع دستشویی کردن بعضی وقتا چند قطره حس میکنم به پام میپاشه...برای همین همیشه شیر اب رو یکم باز میزارم چون میگن اگه نجاست با اب جاری برخورد کنه پاکه...حالا بنظر شماهم پاکه...حوصله ندارم همش پامو اب بریزم یا دمپایی خیس بشه

پاکه 

سرچ کن 

کارآموز وکالت❤️ ایران عشقمه🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷😍👌 ترکم❤️فارسی می نویسم تا همه بفهمن چی می گم حتی ابن سینام کتاباشو عربی می نوشت تا تعداد زیادی از مسلمونا بخوننش ما معمولیا که جای خود داریم. .از نژاد پرستا، قومیت زده ها، علی الخصوص کسایی که فکر می کنن فقط خودشون راست و درست رو تشخیص می دن بدم میاد اینجا خانمای تحصیل کرده و باهوش هم کم نیستن که خودم به شخصه خیلی ازشون یاد گرفتم. اینجا اگه فرهنگ تبادل نظر جا بیوفته هممون ازش نفع می بریم. بوس به کله هاتون برا منم دعا کنین 🍂🍁
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 

سلام عزیزم تو قضیه نجس پاکی باید اطمینان داشته باشی... یعنی اگر شک داری که قطرات ادرار پریده یا نه، باید بنا رو بر نه بذاری. اگر اطمینان داری که پریده که خب نجسه و باید آب بگیری اما هرجا شک کردی، پاکه

۳مرتبه اب زلال رو بگیری پاکه

♥﷽ ♥    خدایا ازمحرم مریضم خسته شدم قبلااینجا نوشته بودم بچه میخام ولی الان بچه نمیخام سلامتیمومیخام خواهش میکنم بهم برش گردون هرروز خانم فاطمه زهراس روصدامیزنم‌پس کی جوابمومیدید اخه😔😔😔😭😭 ‌‌‌    الانم که ۴ ماه ازمحرم گذشته مادرشوهرم ای سی یو هیت وحالش بده خدایاخودت شفاش بده.. بااینکه دلم ازش شکسته ولی عب نداره ..                       بیا تا قدر یکدیگر بدانیم    که تا ناگه ز یکدیگر نمانیم                 توشرایط بدی هستم خیلی بد راه رفتن یادم رفته نمیدونم اصن‌من یه روزی راه میرفتم باورم نمیشه     این امضارونوشتم که روزای سخت یادم باشه توکل به خدا این روزامیگذره خوب میشم بازم ادامه میدم با زندگیم اگه خدا بخاد 😟
2372
امضاتون خیلی قشنگه❤🌱

چشات قشنگه 

کارآموز وکالت❤️ ایران عشقمه🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷😍👌 ترکم❤️فارسی می نویسم تا همه بفهمن چی می گم حتی ابن سینام کتاباشو عربی می نوشت تا تعداد زیادی از مسلمونا بخوننش ما معمولیا که جای خود داریم. .از نژاد پرستا، قومیت زده ها، علی الخصوص کسایی که فکر می کنن فقط خودشون راست و درست رو تشخیص می دن بدم میاد اینجا خانمای تحصیل کرده و باهوش هم کم نیستن که خودم به شخصه خیلی ازشون یاد گرفتم. اینجا اگه فرهنگ تبادل نظر جا بیوفته هممون ازش نفع می بریم. بوس به کله هاتون برا منم دعا کنین 🍂🍁
اخه نه که کامل بریزه بعضی وقتا سوزنی انگار حس میکنم ...من میشورم اما همش که نمیشه اب بریزی خیس کنی د ...

اینقدر حساس نباش عزیز

ریحون "بعضی ها باید لبنیاتی باز کنن اخه از دم حرفاشون کشکه😉"     *Profile is not my age*