2733
2734

چه میکنید؟ 🦦

زندگی چطوره؟🦦

کلا بگید از هرررر چی به ذهنتون میرسه

چی میخونید اهنگ،کتاب یا فیلم خوب سراغ دارید یا ........

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی نمیکنم اون منو .... بله!

باز خوبه یکیو داری ‌که ... بله...👩🏻‍🦯

ببخشید👩🏻‍🦯

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
2731
بیکار تو نینی سایت میچرخم. منتظر نینی دار شدنم. کاردیگه جز استراحت هم ندارم😂

وااای خدا چقد گوگولی 

مبارکه❤🫂

دانشجوام این هفته ک میاد شروع میشه کلاسا🤓 

کتاب هم آیین نامه رانندگی میخونم و آخرهای کتاب باشگاه ۵ صبحی ها هستم 

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
2738
دارم میرم مدرک رنگ مو بگیرم خیلی دوس دارم ب کار بگنم  خوشحالم همسرم اینبار ن میاورده اجازه داد

به به...❤ چن وقته ازدواج کردی؟ راضی ای؟

من 22ام ولی شما 20 حساب کن

نه من خیلی حساسم رو این قضیه ولی میتونم اغماض کنم اینبارو

دانشجوام این هفته ک میاد شروع میشه کلاسا🤓  کتاب هم آیین نامه رانندگی میخونم و آخرهای کتاب باش ...

دقیقا منم این هفته شروع میشه 

امضات اکلیلیم کرد

خیلی برنامه دارم 

میرم دانشگاه پرستاری می‌خونم 

شش ساله والیبال کار میکنم ادامه میدم 

گاهی می‌نویسم متن 

رمان کلاسیک میخونم 

فیلم کلاسیک میبینم 

دارم رو مستقل شدن کار میکنم 

کاربری سوممه و عضو سابقم 
2706