2733
2734
عنوان

خانمای چهارمحالی ک دیروز تاپیک زدید

| مشاهده متن کامل بحث + 13103 بازدید | 330 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام بچه خوبین منم این ماه بارداری پوچ داشتم منتظرم تا دوهفته دفع شه کاش نیازی کورتاژ نهاد باید دوهفته دیگ برم سونو

خداجونم همین که هستی برام کافیه هیچ وقت تنهام نذار✨🙏

بچه ها میخام برا سه ماه دیگ ک برم اقدام دکترموعوض کنم شنیدم دکتر بلقیس محمدی خوبه ودکترنعمتی کدومشون بهترن؟؟

خداجونم همین که هستی برام کافیه هیچ وقت تنهام نذار✨🙏

آزمایش نطفه رو تو کیلینیک باروری شهرکرد انجام میدن ؟ هزینه اش چقدره؟

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....
2738

سلام خانما خوب هستین منم ۳ساله که اقدامم ولی باردار نشدم پیش یه دکتر اصفهان رفتم یک سال تمام وقتمو تلف کردم پیشش ...عکس رنگی گرفتم لاپاراسکوپی کردم که فهمیدم اندومتریوز هستم وچسبندگی داشتم کا برطرف شد ولی بازم باردار نشدم حالا میخواستم اگه تجربه دارین پیش دکتر خوب به منم اطلاع بدین بخدا خسته شدم هرماه انتظار بعدشم ناامیدی ....حالا به نظرتون برم پیش دکتر نعمتی یا برم یزد کلینیک صفارییه خیلی ازش تعریف میکنن؟کسی تجربه ای داره؟

بالاخره مامان میشم مگه نه خداجونم؟☺
من تازه پیامت را دیدم حالت چطوره سارا جان

سلام شما زیر نظر دکتر نعمتی بودی؟؟کدوم دکتر شهرکرد برای نازایی بهتره؟

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

نوبت دهی دکتر نعمتی چطوره،؟اخلاقش خوبه؟من سقط کردم نمیدونم برم پیش کی.دکترم ک اصفهان میرفتم گفت برو پیس نعمتی میشه کمکم کنین ک چ جور نوبت بگیرم؟

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
نوبت دهی دکتر نعمتی چطوره،؟اخلاقش خوبه؟من سقط کردم نمیدونم برم پیش کی.دکترم ک اصفهان میرفتم گفت برو ...

نوبت دهیش حظوریه روز شنبه سه شنبه یا پنج شنبه ک دکتر هس برو دفترچتو بده ب اقاعه نوبت بزنه و برو طبقه پایین بذار نوبت بهتره ک ساعت شیش،شیش و نیم اونجا باشی چون خیلی شلوغ میشه،دکتر خیلی خوبیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
نوبت دهی دکتر نعمتی چطوره،؟اخلاقش خوبه؟من سقط کردم نمیدونم برم پیش کی.دکترم ک اصفهان میرفتم گفت برو ...

علت سقط چی بود؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نوبت دهیش حظوریه روز شنبه سه شنبه یا پنج شنبه ک دکتر هس برو دفترچتو بده ب اقاعه نوبت بزنه و برو طبقه ...

همون مرکز ناباروری دیگه؟چون امام علی ک نیستش.۶ و نیم صبح؟نوبت ب نم کی نوبتم میشه

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
علت سقط چی بود؟

معلوم نیس.خودمم نمیدونم

2706