2726
عنوان

نی نی یار

80132 بازدید | 12 پست

@نی_نی_یار_41‍ 

@نی_نی_یار_پنج    

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    
سلام کاربرا گفتن بپرسم ازتون که تا کی سایت مشکل داره؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

درست شده كه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه حسی داری دوتا تاپیکات اینهمه بازدید داشته و لایک خورده😐

خدایی من تواین چن روز هرسری اومدم سایت خیلی حالم بد شد برای این تاپیک چون گمونم چراغ اعلاناتت سوخته تاالان😐😑

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2728
چه حسی داری دوتا تاپیکات اینهمه بازدید داشته و لایک خورده😐 خدایی من تواین چن روز هرسری اومدم سایت ...

هیچ حسی ولی آره اعلاناتم سوووخت😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
معروف شدی آب آلبالو،لایکدونتم سوخت

هم لایکدونم سوخت و هم درخواست دوستیا نصف سایت درخواست دوستی میزدن😂

درست شد ک

آره درست شد ولی یه هفتس کلی لایک خوردم😂