2410
2553
عنوان

عصاره گوشت کی خوب درست کرده؟؟؟

58646 بازدید | 5 پست

دستور بدین. خدا خیرتون بده

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

بهترین شیوه بدست آوردن عصاره گوشت اینه که یه ماهیچه بندازی تو یه شیشه مربا خوری و درش محکم ببندی و بعد بذاری داخل یه قابلمه آب و بعد زیر قابلمه رو روشن کنی و اجازه بدی با حرارت ملایم چند ساعت خوب بجوشه تا عصاره قشنگ دربیاد .  بعد اینکه عصاره بدست اومد میتونی نمک اضافه کنی و بخوری.

دوست من چند سال پیش یه سقط تو ماه هشت بارداریش داشت که کل بنیه ش از دست داده بود یادمه مامانش مرتب براش عصاره گوشت و حتی عصاره جگر به همین شیوه می‌گرفت و میداد می‌خورد و خداروشکر زود خوب شد. برای جگر میگفت بعد پخت نمک و آبلیمو اضافه میکردم و میخوردم.

خودمم بعد زایمانم جیگر خیلیییی نازک روی تخته برش میدادم و میذاشتم تو تابع و یکم نمک اضافه میکردم، سریع می‌پخت و میخورم، من خیلی بد غذام ولی با اینکه جگر بدون پیاز بود اصلا بوی سار نمی‌داد و خیلی لذیذ و خوشمزه میشد و مهمتر خیلی سریع آماده میشد

استارتر خدایی فکر میکردی این تاپیکت اینقدر لایک بخوره؟   

من این دستور همون روزی که تاپیک زدی برات نوشتم ولی هر کاری کردم ارسال نشد دیگه از روش کپی کردم و تو نت بوکم ذخیرش کردم که هر موقع سایت درست شد برات ارسالش کنم!! دیگه امروز قسمت شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر خدایی فکر میکردی این تاپیکت اینقدر لایک بخوره؟     من این دستور همون روزی که تاپ ...

مرسی از دستورت

نه والا . اصن اون روز که تاپیک زدم بعد نیم ساعت که نمیدونستم سایت بسته شده با کمال تعجب دیدم چقد لایک خوردم مگه چقد مهم بود حرفم😁بعد دیدم بسته شده و روزها عصاره گوشتم بود.😁

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
2720