2737
2734
اره خیلی نجیبه یه روز جلو دوربین شلوار نیلی رو کشید پایین 

وای جر😂با نیلی کارش کرد رفت سراغ صدف ولی فک میکردم کلاس صدف خیلی بالاس ولی معلوم شد چقد عن

روحه من چند وقتیه مرده..💔                                     دختر آرمی :)💜، در حال خوندن زبان کره ای✨🇰🇷 وکیل آینده⚖️، کیدرامری که عاشق گل شیطان و زیبایی حقیقیه 🌈اولین باری که دیدمت فک نمیکردم قراره اینجوری دوست داشته باشم اما تو منو رها کردی تو اوج دلتنگی تو اوج دوس داشتن شاید ندونی ولی تو همیشه جزو بهترین های قلبم بودی و هیشکی هیچ جوره نتونست جاتو بگیره با تموم بدیات بازم من پشت تو بودم اما تو اینو ندیدی نفهمیدی رفتی و با سیلی از خاطرات تنهام گذاشتی و دوباره برگشتی؟ برگشتی که چیو درست کنی؟! برگشتی که دوباره یادم بیاد چی به سر قلبم اومد قلبمو انگار یه چند صد نفری با هم زیر دست و پا لهش کردن اینجوری نبودا قلبم.. تو اینجوریش کردی تویی که گفتی هیچ وقت منو رها نمیکنی غمش خیلی زیاده ها ولی تو نمیفهمی :) قلب من تازه داشت حس عاشق شدن تجربه میکرد تازه داشت میفهمید عشق یعنی چی ولی تو خرابش کردی هیچ وقت تو هیچ زمانی یادم نمیره کاری که تو با من کردی کافر با من نکرد میدونم زمانی میرسه که توام مثل من این حس و حال بهت دست میده اما دیگ خیلی دیره اون روز دیگ من نیستم و میتونی با خیال راحت بری دریغ از اینکه چقد دوست داشتم و تو هیچ وقت اینو نفهمیدی و اما من موندم و افکار بی پایان فهمیده نشده و یه افسردگی و حس اضافی بودن و پوچی که تو دادی بهم..❤‍🩹🙂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره خیلی نجیبه یه روز جلو دوربین شلوار نیلی رو کشید پایین 

واقعن

نه بابا شوخی کردم خیلی بی غیرته مخصوصا برادرش پدرام زنشو ل..خت می‌کنه برقصه

تازه میگفتن با برادرش تو ایران دزدی میکرد تو اصفهان😂

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
وای جر😂با نیلی کارش کرد رفت سراغ صدف ولی فک میکردم کلاس صدف خیلی بالاس ولی معلوم شد چقد عن

چقدر این دخترایی که میرن دور پویان و تتل احمقن نمیفهمن اینا براشون دستمال کاغذین

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤
واقعن نه بابا شوخی کردم خیلی بی غیرته مخصوصا برادرش پدرام زنشو ل..خت می‌کنه برقصه تازه میگفتن با ...

اره بابا 

خو اینا منبع در امدشون همینه دیه البته تقصیر اون زنای بی ارزشم هست که میرن با همچین مردایی 

۰۰۰۰
2738
پویان مختاری خیلی پسر نجیبی و مهربونیه

🤢🤢

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.