2737
2739
عنوان

واقعا شاغل بودن برای یه خانم سخته...

| مشاهده متن کامل بحث + 11839 بازدید | 60 پست
منم معلمم 😅برای همین میگم سخته دیگه تدریس بسیار انرژی میگیره

تو مدرسه دبیری دیگه؟ دبیری که نصفه روز وقت آدم رو میگیره و برای خانم ها خوبه درسته سخته تدریس ولی نمیه وقت وقتتون رو میگیره و برای دبیرها فکر کنم دو روز در هفته نمیرن اینکه خیلی خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نگید من آرزومه برم سر کار ارشد دارم خیلی خیلی برای کار رفتم ولی جز کارای فروشندگی و گیر دادن به ...

اره خوب درسته کاملا حرفت همیشه خدارو شاکرم ولی ببین‌کاریو‌باید کنی که علاقه داشته باشی و استعداد ... وگرنه بری هم فایده نداره

عزیزم ببخشید چون‌پرسیدی میگم چند سالته  ؟ ارشد چی داری؟

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
خیلی خوبه درست میگید به خونه زندگی و دخترتون میرسید ولی ناراحت نیستید منبع درآمدی ندارید؟ حتما وضع ش ...

منم مثل شما فکر می کردم

دخترم دو سالش شد دوباره رفتم سر کار قبلیم.دخترم از صبح تا ۴ تو مهد می موند.وقتی می رفتم دنبالش می دیدم مثل گل پلاسیده شده! بعد به خونه می رسیدم و شام درست می کردم.همه چی بدو بدو بود.اصلا وقت نمی کردم به بچه و حتی خودم برسم.گفتم درست میشه،هیچی درست نشد، داشتم بچه رو فدای خواستم می کردم.دیگه نرفتم

یک هفته مرخصی گرفتم که خوب فکر کنم.یک هفته کارم گریه بود.اخر تصمیم گرفتم سر کار نرم.الان نه استرس کاری دارم،همه چیز مرتبه و دخترم بزرگترم شده و من تو سنی که بهم نیاز داره کنارشم

2728
اتفاقا من قبل از بارداری شاغل بودم الان هم بخوام با توجه به سابقه کاریم میتونم دوباره به کارم برگرد ...

تازه من پاره وقت شاغلم

نه ببین خیالت راحت کنم نمیتونستی راحت برسی یا به سختی برای بچه وقت بذاری 

من خودم میتونم بذارم وقت برای خودم و همسرم یا همین ورزش ام و یه استخری برم و به خودم برسم ولی با بچه کلا داستان فرق داره سختهخیلی

اره خوب درسته کاملا حرفت همیشه خدارو شاکرم ولی ببین‌کاریو‌باید کنی که علاقه داشته باشی و استعداد ... ...

من ۳۵ سال دارم میترسم رشتم رو بگم لو برم تصمیم دارم برای آزمون استخدامی بخونم اونم از بس سخته بعضی وقتا ناامید میشم.

حالا فکر کن مثل من بیمارستان شیفت در گردش و تعطیلاتم بری سرکار یه بچه ۳ ساله ی بیش فعالم داشته باشی ...

الهییی عزیزم چه سخت توکل به خدا

ینی برای نظافت همسرت اجازه نمیده و راضی نیست کارگر بگیری؟؟

خوب شما که کار بیرون دوست نداری نرو سرکار  شغلت    رو بده کسی که دنبال کاره!

من کارم دوست دارم و مفید میدونمش 

نگفتم دوست ندارم عزیز گفتم سخته اره هر چیز‌خوبی شاید سختی و‌خستگی داشته باشه من کلا با خواهرا یه درد و‌ دل کردم ☺️

2738
تازه من پاره وقت شاغلم نه ببین خیالت راحت کنم نمیتونستی راحت برسی یا به سختی برای بچه وقت بذاری&nbs ...

بله دقیقا،با بچه همه چیز فرق میکنه

من قبلا که مجرد بودم همه چیز خیلی عالی بود.بعد از متاهلی یه کم مسئولیت بیشتر شد.با بچه یه دنیا همه چیز فرق کرد.واقعا بچه به مادر نیاز داره و حداقل تا زمان مدرسه باید حمایت عاطفی شه.تا خدایی نکرده بعد از بزرگ شدن کمبود محبت رو از جاهای دیگه جبران نکنه.البته شغلها باهم فرق داره.کارمندی که مجبوری بچه رو از ۷ و نیم صبح بیدار کنی و بزاریش مهد تا ۴ و نیم بعد از ظهر بری دنبلش از همه سخت تره

تو مدرسه دبیری دیگه؟ دبیری که نصفه روز وقت آدم رو میگیره و برای خانم ها خوبه درسته سخته تدریس ولی نم ...

عزیزم قبلا دبیر مدرسه بودم بله

ولی الان دبیر تدریس خصوصی و نیمه خصوصی دارم 

اره سخته انرژی میگیره 

بله کارم چند روز در هفته اس خب ولی چون دو روزم فول خودم کلاس میرم و کلا ادم یه جا نشینی نیستم زیاد😂😂خسته میشم 

ولی خیلیییییی شکر خدا ادم سرش شلوغ باشه در مجموع بهتر از بیکاری ...

من ۳۵ سال دارم میترسم رشتم رو بگم لو برم تصمیم دارم برای آزمون استخدامی بخونم اونم از بس سخته بعضی و ...

ببین نا امید نشو‌ولی اگه رشته تو دوست داری بخون در غیر این صورت معمولا بری سر کار با سختی میری و علاقه نداری 

ولی اگه یه حرفه ای که واقعا مورد علاقه ات بلد باشی بهتر ممکنه کار پیدا کنی ولی نشد فدای سرت از بچت و زندگیت لذت ببر دنیا کوتاهه 😘موفق باشی گلم 

متاهلی؟ همسرت حمایت میکنه ؟ خباکه منت نذاره مشکلی نیست که

ن مجردم خرجم با پدرمه.

درس دارم نمیتونم کار کنم البته نهارتی هم بلد نیستم

بابام کلا منت میذاره پول هم که میده تا تک تومنیشو باید بدونه چیکار کردی به چی دادی چی خوردی و فلان 

وایه همین حاضرم یه روز سختی بکشم ولی از پول خودم خرج کنم

میشه برا ثابت شدن شماره چشمم و افزایش ضخامت قرنیه م یخ صلوات بفرستی؟ منم‌ ارزو دارم بتونم لیزیک یا لازک کنم 🥺❤
خیلی خوبه درست میگید به خونه زندگی و دخترتون میرسید ولی ناراحت نیستید منبع درآمدی ندارید؟ حتما وضع ش ...

به هرچی فکر کنی زندگیت همین میشه فقط بخودت انرژی منفی دادی براهمین با دستای خودت به زندگی اتم انرژی منفی فرستادی فکرت آزاد کن به چیزهای خوب فکر کن من خوشبختم پولدارم به به پول دستم میاد خداروشکر همه اش خونم صبح زود مجبور نیستم بیدارشم هرموقع دلم خواست بیدارمیشم هرزمان هرجا دلم خواست میرم راحت به خونه زندگیم میرسم

عزیزم از بچگی بچه ات لذت ببر باهاش. بازی کن نقاشی بکشین لذت ببر یه روزی سنت میگذره ‌بزرگ میشه حیرت کوچکی بچه ات میخوری کلی باهاش شاد باش

اگه شاد باشی به زندگیت انرژی مثبت بفرس بزار همسرتم لذت ببره

2706