2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیادن الان یادم نمیاد 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2728

کاست دهاتی شادمهر اولین خرید مستقلم بود برای همین برام پر خاطره اس

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
کاست دهاتی شادمهر اولین خرید مستقلم بود برای همین برام پر خاطره اس

شادمهر ک‌کلا یه چیز دیگه س.  من کلا عاشق اهنگای معین و شادمهرم و برام هیچوقت تکراری نمیشن

قشنگه بعد شب تیره روشنی صب..✨
شادمهر ک‌کلا یه چیز دیگه س.  من کلا عاشق اهنگای معین و شادمهرم و برام هیچوقت تکراری نمیشن

معین هم اهنگ قشنگ زیاد داره ولی به شخصه انتخاب اولم همیشه داریوشه . شادمهر هم که خاطره ساز نسل ما و نسل های بعده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
معین هم اهنگ قشنگ زیاد داره ولی به شخصه انتخاب اولم همیشه داریوشه . شادمهر هم که خاطره ساز نسل ما و ...

اره درسته،این خواننده جدیدارو زیاد نمیپسندم درکل

قشنگه بعد شب تیره روشنی صب..✨
اره درسته،این خواننده جدیدارو زیاد نمیپسندم درکل

من اصلا نمیشناسمشون 😁

2706