2737
2734
عنوان

یعنی اینجا هیچکس نبوده ک فیبروم داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2217 بازدید | 77 پست
سایزش ۶۵ میلی هستش  کنار آندومتر بود اگر اشتباه نکنم

هر دو تا فیبروم خارج رحمی هستن؟ 

علائمی داری؟ 

مثل تکرر ادرار یا ...؟ 

خونریزی های پریودت شدید هستن؟ 

اون خانمی که میشناسم سایزش 70 میلی بوده ولی چون محل فیبروم جایی بود که باعث خونریزی های بسیار شدید شده بود ، باید جراحی میکرد. 

* شما هم با چند تا پزشک خوب و کاربلد مشورت کن و بعد تصمیم بگیر. *

بعضی فیبروم ها جوری هستن که اول باید درمان بشن و بعد فرد اقدام به بارداری کنه. 

اما بعضی ها مشکل خاصی ایجاد نمیکنه.

یا ممکنه موقع زایمان فیبروم ها رو در بیارن. 

هر دو تا فیبروم خارج حمی هستن؟  علائمی داری؟  مثل تکرر ادرار یا ...؟  خونریزی های ...

بله عزیزم خارج رحمی هستن 

تکرر ادرار و کمر درد دارم.

دکتر بهم گفت باوجود فیبروم میتونی باردار بشی ،قبلا هم سوال کردم گفتن نیازی به دارو و ...نیستش ولی باز هم من مشاوره میگیرم از چند تا دکتر دیگه 

امشب درد داشتم ی دمنوش درست کردم و استفاده کردم دردش خیلی کم شده 

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم خارج رحمی هستن  تکرر ادرار و کمر درد دارم. دکتر بهم گفت باوجود فیبروم میتونی باردار ...

بله معمولا فیبروم های خارج رحمی باعث مواردی مثل تکرر ادرار ، نفخ یا ... میشن.

بله بهتره با چند تا دکتر خوب و کاربلد مشورت کنی. 

من هم تا جایی که اطلاع دارم فیبروم خارج رحمی مشکل خاصی برای بارداری ایجاد نمیکنه ، مگر اینکه سایزشون بزرگ باشه و فشار بیاره که پزشک باید تشخیص بده. 

ممکنه بگن مشکلی نیست و باردار شو ولی تحت نظر پزشک باشی. 

امیدوارم به سلامتی و در شرایط خوب باردار بشی و خدا بهتون یک فرزند سالم و صالح ببخشه. ❤️

بله عزیزم خارج رحمی هستن  تکرر ادرار و کمر درد دارم. دکتر بهم گفت باوجود فیبروم میتونی باردار ...

فقط یک نکته دیگه هم اینکه مراقب باش هر دارویی استفاده نکنی.

برای مثال من تا جایی که متوجه شدم بعضی از خانم ها با استفاده از داروهایی که تو طب سنتی براشون تجویز شده بود ، وضعیت فیبرومشون بدتر شده بود.

2731
بله معمولا فیبروم های خارج رحمی باعث مواردی مثل تکرر ادرار ، نفخ یا ... میشن. بله بهتره با چند ت ...

واسم دعاکنین خدا ی دختربهم بده ❤

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔
فقط یک نکته دیگه هم اینکه مراقب باش هر دارویی استفاده نکنی. برای مثال من تا جایی که متوجه شدم بع ...

یعنی طب سنتی چاره سازنیست؟

إن شاالله.  حتما. از خدا میخوام اگر براتون خیر و صلاحه یک دختر گل نصیبتون کنه و دلتون شاد بشه ...

ممنونم عزیزم 😍🥰🥰🥰

2738
یعنی طب سنتی چاره سازنیست؟

من موارد مختلف دیدم و شنیدم.

برای بعضی خانم ها اثر خوب داشت. (البته تا جایی که یادمه بیشتر مربوط به اصلاح طبع بود) 

برای بعضی خانم ها اثری نداشت.

برای بعضی خانم ها هم اثر منفی داشت و اتفاقا باعث بدتر شدن وضعیتشون شده بود. 

من موارد مختلف دیدم و شنیدم. برای بعضی خانم ها اثر خوب داشت. (البته تا جایی که یادمه بیشتر مربوط ...

چقدر بد 

اتفاقا امروز همه ش توفکرم بود که برم داروی گیاهی بگیرم.به ۲ جا هم مراجعه کردم ولی صاحب مغازه نبود گفتن عصر میاد حتما حکمتی بوده 

چقدر بد  اتفاقا امروز همه ش توفکرم بود که برم داروی گیاهی بگیرم.به ۲ جا هم مراجعه کردم ولی صاح ...

بهت پیشنهاد میکنم از مغازه نخر.

اگر هم قراره از طب سنتی مشورت بگیری و نظرشون رو بپرسی ، پیش یک "پزشک متخصص خوب طب سنتی" برو.

اگر هم دارویی داد ، در موردش تحقیق کن چون داروهای گیاهی هم بی خطر نیستن.

اون خانمی که ازش گفتم که فیبروم داره ، پیش یک دکتر متخصص خیلی خوب طب سنتی رفت اما دکتره بهش گفت من در زمینه فیبروم کار نکردم و نمیتونم بهت دارو بدم.

فقط چون طبعش به هم ریخته بود ، در زمینه اصلاح طبع کمکش کرد. 

بهت پیشنهاد میکنم از مغازه نخر. اگر هم قراره از طب سنتی مشورت بگیری و نظرشون رو بپرسی ، پیش ی ...

ممنونم عزیزم.خداخیرتون بده 

ممنون ک وقت گذاشتید و راهنمایی کردید 

ممنونم عزیزم.خداخیرتون بده  ممنون ک وقت گذاشتید و راهنمایی کردید

خواهش میکنم.🌹

سلامت باشین.🙂

من مشکلات اون خانم رو از نزدیک میدیدم و برای همین در مورد فیبروم مطالعه می‌کردم تا شاید بتونم کمکی کنم. 

الان هم هر کسی که میبینم با این مشکل درگیره ، سعی میکنم چیزهایی که یاد گرفتم رو بهش بگم.

باز هم اگر سؤالی داشتی بپرس شاید بلد باشم. 

خواهش میکنم.🌹 سلامت باشین.🙂 من مشکلات اون خانم رو از نزدیک میدیدم و برای همین در مورد فیبروم ...

فقط دنبال راه درمانش هستم یا حداقل پیشگیری از بدتر شدنشون 

2706