2737
2734

😑

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عروسم خالم داره 

بیچاره همش خونریزی...

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
من دارم حدود ۳۰میلی

بچه دارید؟

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔
2738

تو خانواده مادری من ی جورایی ارثی هستش..و هرکدوم ی جور بودن..مادربزرگم ..خاله ی مامانم و دختر خاله ش عمل کردن ...مامان من با دارو و استراحت بهتر شد

ای که گفتی جان بده تا باشدت آرام جان                                                   جان به غمهایش سپردم نیست آرامم هنوز❤
من داشتم کوچیک بود ولی دارو داد دکتر 

چ دارویی؟

خوب شدید؟

من کسی رو از نزدیک میشناسم که چند ساله درگیره.  تا حدودی اطلاعاتی دارم.

عزیزم من امروز رفتم دکتر و سونوگرافی دادم مشخص شد که ۲ تافیبروم ۶۵و ۱۵ میلیمتری دارم 

پزشک بهم گفت ک زودتر باردار شو وگرنه ممکنه باردارنشی خیلی نگرانم .باید چکارکنم برای درمان میوم هام

من داشتم رحمم پر از فیبروم بود رحمم و تخلیه کردم 

چقدر سخت 

2706