2410
2553
عنوان

پسرم رو به راحتی ازپوشک گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 84100 بازدید | 71 پست

شماخوبین که ،من پسرمو تا ۴سالگی پوشک کردم ،ودخترمم تا ۳سالگی ،یعنی دیگه جای تمیز تو خونه نداشتم ،کل خونه نجس بود ،فقط یه اتاق تمیز مونده بود اونم برای اینکه نماز بخونیم اونجا،پدرم دراومد تا یاد بگیرن مخصوصا دخترم ،یبار اومد گفت مامان آب میخوام فکرکردم میخواد بخوره ،اومدم بیرون دیدم نزدیک مبل جیش کرده باآبی که ازمن گرفته داره خودشو میشوره 🥴🥴🥴

فقط خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من پسرم ۲۰ماهشه یک ماهه بعضز وقتا ک پی پی میکنه پوشکش در میارم تا یک ساعت پوشکش نمیکنم اگه جیش نکرد ب خودش میبرمش تو حیاط میگم‌جیش‌کن اکثرا جیش میکنم وقتی هم نداشته باشه جیش نمیکنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
2720
عزیزم ۳ سال دیر نبوده؟؟؟؟ میگی هنوزم شبا پوشکش میکنی!!!!! اخه بچه سه ساله خیلی بزرگه واسه پ پی کردن ...

شبا جیش نمیکنه بیدار میشه. من احتیاط میکنم. خوب چون بزرگ شده میفهمه وقت خوبیه دیگه😁 ارزشش رو داره چون نه مادر اذیت میشه نه بچه. 

من پسرم ۲۰ماهشه یک ماهه بعضز وقتا ک پی پی میکنه پوشکش در میارم تا یک ساعت پوشکش نمیکنم اگه جیش نکرد ...

میتونید شرت عینکی یا آموزشی استفاده کنید یه وقتی هم پیپی کرد نریزه روی فرش.

شماخوبین که ،من پسرمو تا ۴سالگی پوشک کردم ،ودخترمم تا ۳سالگی ،یعنی دیگه جای تمیز تو خونه نداشتم ،کل ...

هر بچه‌ای یجوره. شاید از چیزی میترسیدند. من بچه اولم که دختر بود سر پیپی خیلی مقاومت میکرد حتما باید پوشکش میکردم وگرنه انقدر خودش رو نگه میداشت که یبوست میشد. آخرش با یه ترفند جالب که خواهرشوهرم به ذهنش رسید راضی شد تو دستشویی پوشک کنه. حالا از دستشویی هم نمیترسیدا کاملا هم کنترل داشت ولی نمیدونم چرا استرس میگرفت تو دستشویی پیپی کنه در حالیکه با جیش کردن مشکلی نداشت.

الان یادم میفته دلم براش میسوزه چقدر تحت فشار قرارش دادم برای پیپی کردن تو دستشویی. میگم ارزشش رو نداشت این همه اعصابمون خورد بشه و بچه گریه کنه و استرس بگیره. اگه زمان به عقب برمیگشت هر وقت پیپی داشت پوشکش میکردم و اصلا تحت فشار نمیذاشتمش تا بالاخره یا خودش به این نتیجه برسه که کار درست چیه یا یه ترفند خوب به ذهنمون برسه.

2714
بچه های اول خیلی سخت ترن من خودمو جر دادم تا تتو سن یک ماه مونده به سه سالگیش از پوشک گرفتمتش.  ...

منم فکر میکنم بچه دوم راحتتره بخصوص که نگاه میکنه به اولی و از اون یاد میگیره دستشویی رفتن رو.

سلام استارتر من این تاپیکو سیو کرده بودم بیام نظرم  رو بدم.

اول با ادمایی که تمام افتخارشون پوشک گرفتت بچه است هم کلام نشو.این افراد سطح افکارشون در همون حد هست و ابعاد دیگه ای نداره☺️

نمیدونم بچه رو ول کنی همه جا رو کثیف کنه..شرطی بشه چیش افتخار داره؟ حداقل به ادب و هوش و رفتار بچه افتخار کنید پوشک که خیلی دون شان انسان هست! وگرنه بسیاری از حیوانات خاتگی اموزش میبیند جای خاص تخلیه کنند. این شرطی شدن هست./

..

دوم اینکه سه فاکتور مهم هست برای جدا کردن بچه از پوشک:

۱/حجم مثانه دوبرابر شده باشه یعنی شب تا صبج خشک باشه

۲/اسفنکتر های مثانه کامل شده باشند و عمکلرد کاملی هم داشته باشند.

۳/ از نظر روحی روانی بچه توی مرحله مقعدی باشه جریان دفع و تولید چیری از بدن خود باشه.

..

حالا این سه مرحله در هر بچه ای و  بدنی متفاوته..یک بچه ای خیلی زود اعصاب تکامل پیدا میکنه یکی تا ۴ سالگی کامل نشده.

بازه زمانی که میگن نسبی هست..وحی منزل نیست..خود علم روانشناسی بر تفاوت های فردی بیش از هزچیزدیکه ای تاکید دارد و دوستانیم که حواله میدن به روانشناسا اینو میگن اونو میگن..کدوم منبع رواشناسی؟؟ دکترای زرد؟؟ یا رفرنس دی اس ام؟

خودم بچه ام رو سه سال و سه ماهگی در ۳ روز پوشک رو گذاشت کنار بدون یکبار خرابکاری. 

چون تشخیص دادم اونموقع وقتشه این نه ربطی به مشکل داشتن بچه داره نه چیزی..

الانم مردی شده نخبه است و مدال علمی داره.!

.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا