2410
2553
عنوان

پسرم رو به راحتی ازپوشک گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 84100 بازدید | 71 پست

دختر من ۱۷ ماهشه خودش جیش و پی پی شو اعلام میکنه من محض احتیاط بیرون رفتنی فقط پوشکش میکنم

میشه برا رسیدن ب خواسته دلم یه صلوات مهمونم کنی... ❣اللهم صل علی محمد وآل محمد❣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه اینطور نیستند. بعضی بچه‌ها به خاطر اینکه زودتر از موعد از پوشک گرفته میشند مشکل شب ادراری پیدا م ...

من دخترم و ۲۲ ماهگی از پوشک گرفتم مثلا. انقدر اذیت شدم که نگو . طفلی بچمم خیلی عذاب کشید

الان یادم میاد عذاب وجدان میگیرم 😔😔

یه مدت هم شب ادراری گرفت و اصلا خوب نمی شد. خیلی طول کشید تا کامل دسشویی شو بگه ..

روزی نمیشد که من پتو و ملافه و هزار جور کوفت و زحرمار نشورم 🥲🥴

الان پسرم ۱۹ ماهشه. ‌ ولی میخوام کامل درک کنه تا اذیت نشه.. بعد از پوشک بگیرمش. 

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌
2456
دقیقا حرف دل من همینه.من اشتباه کردم  دخترم و ۲ سال و هفته ماهش بود به زور از پوشک گرفتم تا یک ...

بچه های اول خیلی سخت ترن من خودمو جر دادم تا تتو سن یک ماه مونده به سه سالگیش از پوشک گرفتمتش.  ینی تا سه سالگیشم صبر کردم ولی بازم به سختی از پوشک گرفتمش الانم پنج سالشه پدرم دراومده که قانعش کنم با شلوار جیش کنه 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2714
شما درست میگید مادر عزیز،دختر خاله منم انگلیس هستش میگه بچه رو زیر سه سال نباید از پوشک بگیری متاسفا ...

عزیزم انگلیس و ایران نداره ک وقتی ک بچه تو سن پایین تر توان پذیرشش برا این مسایل بیشتره چرا باید تا ۳ سالکی طولش داد!

عزیزم انگلیس و ایران نداره ک وقتی ک بچه تو سن پایین تر توان پذیرشش برا این مسایل بیشتره چرا باید تا ...

بخاطر عواقب بعدش میگن،بعدشم نمیدونستم مادران نی نی سایتی علمشون از کارشناسای انگلیسی بیشتره

عزیزم بچه ۳ساله معلومه ک نیاز ب جایزه نداره😐😐بزرگه دیگه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
2706