2726
عنوان

پسرم رو به راحتی ازپوشک گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 84116 بازدید | 71 پست
زیر ۲ سالگی شروع نکنید چون ممکنه بچه استرس بگیره.

استرس بهش ندادم هیچوقت فقط جایزه میدادم خداروشکر الان خیلی خوبه حتی خیلی شبا برا دستشویی بلند میشه از سه سالگی هرگز جیش نکرده تو جاش الان ۶سالشه خودم تو کودکی شب ادراری داشتم خیلی تحقیر میشدم فقط تشویقش کردم اما پسر تجربه ندارم 

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سن های پایینتر هم راحت گرفته میشن.من پسرم ۱۹ ماهشه توی دوهفته یادگرفت ک توی دستشویی جیش و پی پی رو ب ...

همه اینطور نیستند. بعضی بچه‌ها به خاطر اینکه زودتر از موعد از پوشک گرفته میشند مشکل شب ادراری پیدا میکنند. 

شما درست میگید مادر عزیز،دختر خاله منم انگلیس هستش میگه بچه رو زیر سه سال نباید از پوشک بگیری متاسفانه مادرای اینجا بخاطر پول پوشک دست به هر چیزی میزنن که زود از پوشک بگیرن،خب مادر عزیز این که افتخار نیست میگی بچمو یکسال و چند ماه از پوشک گرفتم گلویه خودتو جر میدی تا بچه عادت کنه فکر میکنید یاد گرفته جیش بچه هم افتخار داره فقط بلدین همدیگرو سرکوب کنید بد کرده بنده خدا تجربه شو در اختیارتون گذاشت

من از دوسالگی بخاطر حرف بقیه چقدر بچمو اذیت کردم دعواش کردم جیششو بگه نگفت و کل فرشام و جیش کرد 

خودش که سه ساله شد بطور ارادی بدون اینکه من بگم گفت 

بچه هاتونو الکی اذیت نکنید بالاخره میگن من بچمو خیلی اذیت کردم که بگه اما نگفت اونموقع

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

داریم تبادل نظر میکنیم جانم خودت که بیشتر داری نظر بقیه رو سرکوب میکنی

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است

اولا ک هربچه ای فرق داره نسخه برای همه نیست

منم خیلییییی راحت کرفتم ولی دیدم بعضیا به چه عذابی میگیرن

دوما دیر گرفتی برای همین راحت تر بوده نسبت به دوساله ها

ولی تایمش از دو تا دو و نیم ساله نه بیشتر نه کمتر

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
ورست نیست طعنه بزنید😒 خواستم بگم برای از پوشک گرفتن عجله نکنید. ۳ سالگی خیلی راحت گرفته میشند.

دقیقا حرف دل من همینه.من اشتباه کردم  دخترم و ۲ سال و هفته ماهش بود به زور از پوشک گرفتم تا یک سال درگیر بودم باهاش.حالا بچه من اون موقع آمادگیشو نداشت ولی برای پسرم گفتم هر موقع خودش خواست ۳ سال و چهار ماهش بود خودش یه روز گفت دیگه من و پوشک نکن سر یه هفته هم تمام شد.

اونجایی ک گفتی پسرت میره اتاق بی سروصدا پی پی میکنه یاده خودم افتادم😁منم بچه بودم یادم میاد میرفتم پشت در یه گوشه دستشویی میکردم توی شلوارم.حتی واسه مامانم تعریف کردم همچین چیزیو.اونم تایید کرد و گفت چجوری یادت مونده

کاربر قدیمی ام😇
2706