2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعی دیر دادن پدر شوهر مرحومم اومد تهدیدم کرد کاری میکنم مستمریت قطع بشه میترسم اون کاری کرده باشه

من متوجه نشدم ، مگه نمیگی مرحوم پس چطوری مستمریتو قطع کنه؟

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2731
شوهرم مرده پدر شوهرم زنده

آها فهمیدم ، خدا رحمتشون کنه

پدرشوهرت از چه طریقی این کارو کرده؟

حقوق شوهرت مال شماست 

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
آها فهمیدم ، خدا رحمتشون کنه پدرشوهرت از چه طریقی این کارو کرده؟ حقوق شوهرت مال شماست 

خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه 

نمیدونی ولی خیلی از من بدش میاد و هرجوری که میتونه بهم اسیب میزنه گفت هرکاری میکنم این پول پسرمو نگیری 

❤❤
خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه  نمیدونی ولی خیلی از من بدش میاد و هرجوری که میتونه بهم اسیب میزنه ...

بذار هر کاری دلش میخواد بکنه ، اگر تواناییش رو داری ازش شکایت کن ، پسر ایشون شوهرِ شما بوده ، وقتی شوهر فوت میکنه اموالش به همسرش میرسه 

2738
بگم چی خدا ازش نگذره

اگر حقوق مستمری رو نریختن میتونی پیگیری کنی ، بعد اگر متوجه شدی قطع شده و به خاطر پدرشوهرت بوده میتونی پیگیری کنی چون تا جایی که میدونم اموال شوهرِ فوت شده مالِ همسرش هست

اگر حقوق مستمری رو نریختن میتونی پیگیری کنی ، بعد اگر متوجه شدی قطع شده و به خاطر پدرشوهرت بوده میتو ...

اگرنریختن تا اخر هفته حتما میرم پیگیری میکنم پدرم وضع مالی خوبی نداره خرج منو بچم بده

❤❤
اگرنریختن تا اخر هفته حتما میرم پیگیری میکنم پدرم وضع مالی خوبی نداره خرج منو بچم بده

حتما برو مهربونم

برات دعا میکنم خدا کمکت کنه