2737
2734
عنوان

اگه همیشه به این فکر میکنی که دیگران درموردت چی میگن بیا اینحا 👇

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 21 پست
عرض کردم پشم باید از همون نواحی خاص باشه قیچی هم نشه از ریشه کنده بشه تا دردش تو ذهنت بمونه دفه دیگه ...

اوکی

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقت نکردی من زودتر ازهمه این گیج ها یاد گرفتم 

اهان اهان آفرین شاگرد ممتاز 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

همون شور.ت ماماندوز سابقم نمیدونم چرا تعلیق شدم فکر کنم نی نی یار با مادر شوهرش دعواش شده نتونسته چیزی بگه سر من خالی کرده  تو امضای کاربری قبلیم گفته بودم ک مردونگی با  مرد بودن یکی نیست الانم میگم لازم نیست نر باشی تا مردونگی داشته باشی همین که یه جا میتونستی پا رو ضعیف تر از خودت بزاری اما نزاشتی ،میتونستی زخم زبون بزنی اما نزدی میتونستی خیانت کنی اما نکردی ،میتونستی دل بشکنی اما نشکوندی و.. بدون تو ته مردونگی هستی حتی اگه یه دامن گلدار تنته و یه چارقد سرت ،میخوام به همه مردا و زنایی ک در حق شریک زندگیشون خیانت کردن بگم این که یه هرزه که با همه میپره بهت پا داده و نفر سوم رابطت شده نشون دهنده این نیست ک  تو خیلی خاص و جذاب و زرنگی ،مگسا همیشه میرن دنبال گوه هرکی ام با مگس بپره ته مونده گیرش میاد. 
2728