2703
2553
عنوان

رفتم سر کار خیلی بد بود، شوهر پولدار میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 4577 بازدید | 175 پست

من مغازه ی خواهرم موقتا فروشندگی میکنم همچین حسی ندارم مردم هم خیلی خوب برخورد میکنن

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من دعا کردم گفتم خدا ی شوهر خوشگلو پولدار نصیبم کن دوروز بعدش ی پسر زشت بیکار علاف... اوند خواستگاریم همه چی دست ب دست داد تا باهاش ازدواج کنم تو سن ۱۸ سالگی🤌

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏

من قبل کرونا ۳روز رفتم خیلی سخت بود بعد صاحب مغازه به لباسا دزد گیر نزده بود و یهو مغازه شلوغ میشد و میدیدی یه نفر مانتو دزدیده و برده بعد صاحب مغازه منو مقصر می دونست که چرا مراقب نبودم تو اون ۳روز چند تا لباس دزدیدن منم اومدم بیرون

2714
بابا ندارم. ولی خب بدبختی پولی نمیگم.. بدبختی شخضیتی میگم.. عدم توانایی برای تغییر زندگی 

بدبخت شخصیتی هم خودتی یاد بگیر درست حرف بزن 

بخش زیادی از تاپیک من جنبه فان داشت وقتی نمیتونی درک کنی لطفا توهین نکن و اگه عدم توانایی تغیری هم باشه زندگی خودمه و دلیلی هم نمیبینم به تو جواب پس بدم

من قبل کرونا ۳روز رفتم خیلی سخت بود بعد صاحب مغازه به لباسا دزد گیر نزده بود و یهو مغازه شلوغ میشد و ...

وای دقیقا همش اینو میگفت

خیلی حس بدی بود 

خیلی از بالا به پایین بهت نگاه میکردن

به نظر من مرد دستودل باز خیلی بهتر از مرد پولداره 

نه واقعا مرد پولدار باشه پشتت گرمه احساس ناامنی مالی نمیکنی ولی دستودلباز بی پول به چه درد میخوره

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

پولداریکم خسیس دارم میخواییش خخخ یه روزچیزی نمیخره یهومیبینی یه روز دیگه۲تومن چیزمیزمیخره من اینجوری خوشم نمیاد آدم هروقت نیاز داره بایدبخره نه که یهو 

ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ..!  
2706