2376
2358

اغا امروز رفتم سرکار خیلی بد بود:) 

رفتم واس فروشندگی 

رومخ ترین کار ممکن بود 

مردم خیلی بد رفتار میکنن ، انگار نوکرشونی 

اصن کار نمیخوامممم شوهر پولدار میخوام فقططط

بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 
2381

صبر کن تا واست سفارش بدم

یه دختری‌ام که از بچگی با شیلنگ کتک میخوردم .....بچه‌ای بودم که همه حسرت قشنگیشو میخوردن .....دختری که دیگران آرزو داشتن چشماشون مثل من آبی باشه.....دختری بودم که چشمم کردن .....دختری که چهارساله بودچاقو رفت تو چشمش.....و این چشمم از بچگی تا الان غصشو دارم....و خبری از اون دختری که مثل پرنسس قشنگ بود نیست......یه دختری که فقط داد میزنه یکم آرومتر بزارید درس بخونم........میشه برای اینکه از این خونه برم دعا کنی برام خواستگار بیاد؟؟؟؟!!!
2372

خندم گرفت از عنوانت 😂

آره فروشندگی خیلی بده تجربش داشتم جدا از رفتار مردم خود صاحبکار یه جوری رفتار میکنه انگار نوکرشی

آدما هميشه از جایی سقوط میکنن                                                                                                                               که بهش تکیه کردن 

من مغازه ی خواهرم موقتا فروشندگی میکنم همچین حسی ندارم مردم هم خیلی خوب برخورد میکنن

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

من دعا کردم گفتم خدا ی شوهر خوشگلو پولدار نصیبم کن دوروز بعدش ی پسر زشت بیکار علاف... اوند خواستگاریم همه چی دست ب دست داد تا باهاش ازدواج کنم تو سن ۱۸ سالگی🤌

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏
2373