2733
2734

سلام تا حالا رنگ نکردم  . اینجوری بزنم بنظورتون خوبه یانه

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه نکن خز شد دیگه

پس چ کنم نمیخام کامل رنگ کنم ولی دوس دارم تنوعی بدم 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
خز بسیار خز

چطوری خوبع دوس دارم تنوعی بدم 😿

2738

من خیلی از این مدل خوشم میاد حالا نه این رنگ ولی در کل این مدل خیلی قشنگه اگه به کسی بیاد دیگه اهمیتی نداره خزه یا نه ...

اوّلِ اين امّت، با «زهد» و «يقين» ساخته شد و آخر آن، با «بخل» و «آرزو» نابود مى شود...
من خیلی از این مدل خوشم میاد حالا نه این رنگ ولی در کل این مدل خیلی قشنگه اگه به کسی بیاد دیگه اهمیت ...

موهام همیشه این حالته . حالتش بهم میاد نمیدونم رنگش بیاد یا نه

موهام همیشه این حالته . حالتش بهم میاد نمیدونم رنگش بیاد یا نه

من منظورم مدل مو نبود همین مدل رنگ فیس فریم ولی بلوندش نه نقره ای خیلی شیکه و قشنگه بذار تهش بهت نمیاد دوباره رنگ میکنی امتحانش ضرر نداره

اوّلِ اين امّت، با «زهد» و «يقين» ساخته شد و آخر آن، با «بخل» و «آرزو» نابود مى شود...
من منظورم مدل مو نبود همین مدل رنگ فیس فریم ولی بلوندش نه نقره ای خیلی شیکه و قشنگه بذار تهش بهت نمی ...

من موهای خودم بورع از بچگی . الان یکم تیرتر شدن ولی مشکی نیستن موهام لخت و پرپشت و یه دستن شوهرم با رنگ مخالفه میگ موهاتو خراب میکنن . چند باری رنگ کردم فقط تهشونو رنگ کردم بعد مدتی ک دلمو زده کوتاشون کردم برا همین الانم فقط همین تیکه جلوشون رنگ میکنم 

قشنگه ولی این رنگی نکن به این میگن فیس فریم

چه رنگ خوبع

2706