2733
2734

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

قبول میشی راحته بابا 

فقط استرس نداشته باش ذکر بگو زیر لبت ک استرس نداشته باشی حین آزمون ...! 

هر چی میبَندم نشتی میدم ، من ع سختی اینم با بدبختی اینم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هردفعه رد بشی چقدر ازت میگیرن برا کلاس منم دفعه اول رد شدم دفعه دوممه اگ خدای نکرده رد شدم‌بهش میگم کلاس ننویسه

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 
2728
هردفعه رد بشی چقدر ازت میگیرن برا کلاس منم دفعه اول رد شدم دفعه دوممه اگ خدای نکرده رد شدم‌بهش میگم ...

عزیزم باید کلاس بری ک مهر و امضا کنه وگرنه سرهنگ امتحان نمیگیره درکل اموزشگاه و راننده 140 تو استان ما ک لرستانیم

قبولی ان شاءالله 

استرس نداشته باش استارت زدی بسم الله بگو و صلوات بفرس 

ریلکس باش افسر ببینه استرس داری و اعتماد ب نفس نداری ردت میکنه

خبرشو به منم بده

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
عزیزم باید کلاس بری ک مهر و امضا کنه وگرنه سرهنگ امتحان نمیگیره درکل اموزشگاه و راننده 140 تو استان ...

من اصفهانم ۲۶۰ میگیرن

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 
2738