2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن بابام بی سر صدا میره میاد تا بیدار نشیم بیدارم میشیم ۹میگه بخوابید زوده

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
چه مشکلی داره مثل برادر و پدر منه

پدر ن خوبه برادرم اعصاب نداره یه مریضی داره و آدم بسیارحسود ظالمی هست به خدا تو خوابیم از حواب بیدارم ن میکنه در پنجره همه چی میشکنه ازامروز میخوام زیارت عاشورا چله بگیرم تا خدا از رو زمین ورش داره 

2738

یادمه بابام با عموم شریک بود هر صبح ما باید با صدای داد و بیداد اونا از خواب بیدار میشدیم! الان همینطوره بعضی وقتا

میترسم بخوابم بیاد غر بزنه چرا خوابی؟ بیدار بشم منو ببینه سرم خالی کنه عصبانیتش رو .. دوراهی سختیه

فقط زنده نباش .. زندگی کن|| برد من وقتیه که من به تو میبازم🕊♥️

نه زودتر از بابام بیدارم معمولا به جز جمعه ها 

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...
ن بابام بی سر صدا میره میاد تا بیدار نشیم بیدارم میشیم ۹میگه بخوابید زوده

اخی مادر منم اینجوره تا وقتی ک خوابیم ظرف هم نمیشوره

فقط زنده نباش .. زندگی کن|| برد من وقتیه که من به تو میبازم🕊♥️
2706