2726
عنوان

درد شدید در قفسه سینه

158 بازدید | 6 پست

من گاهی وقتا درد شدیدی تو قفسه سینه م بوجود میاد مثل امروز صبح،اونقدر شدیده که حس میکنم الانه که سکته قلبی کنم ،قدیم ها که نمیدونستم چیکار کنم دردش میزد به فک و...خیلی. وحشتناک بود تا یهو خودش برطرف میشد.تا اینکه یه روز تو آرایشگاه که بودم این اتفاق برام افتاد و حالم به شدت بد شد،یه خانوم اونجا بود گفت چته گفتم اینجوری شدم گفت فورا یه چیزی بخور قورت بده ،یه تیکه کیک بهم داد.تا خوردم دردش ساکت شد،بعد از اون  هم شاید حداقل ماهی دو بار اینجوری شدم و من تا یه چیزی تو دهنم کردم و قورت دادم دردش ساکت شده.اون روز هم اون زن زود رفت نموند که بپرسم چرا با خوردن چیزی دردم آروم میشه.

حالا می‌خوام بدونم واقعا چرا و علت این دردها چیه ؟؟؟؟ از یه درد معمولی حرف نمی‌زنم واقعا خیلی شدید و وحشتناکه

قرص پروپرانول بخورید برای درمان درد قفسه سینه که مربوط میشه به قلب 

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عجیبه که دکتر نرفتید یا صحبتی از دکتر رفتن نکردید

رفتم چند بار نوار قلب و..هم گرفت مشکلی نداشتم.گفتم وقتی درد میگیره یه چیزی میخورم آروم میشم نفهمید چی میگم یکی هم گفت درد از معده هست که به قفسه سینه میزنه.( که این درست تره به نظرم)

اما کسی دقیق نگفت چیه مشکل

سلام دوست خوبم!

چون میگی دردش وحشتناک و شدیده به گفته نکن و در اولین فرصت یه دکتر خوب،وقتی که میگی خوب چون هر دکتری اینو تشخیص نمیده!

اما ظاهرا و منم امیدوارم که مشکل از معدت باشه تا قلبت..

چون احتمالا ترشحات معدت بیش از حده و یا خدای نکرده که البته اونم الان حاد نیست ممکن زخم معده باشه که با خوردن هر چیزی بخصوص ترد یا بیسکویت مثلا ساقه طلایی همیشه همراهت باشه که در مواقع لزوم با خوردنشون اونا بزاق زیادی معدتو جذب میکنن و دردش می افته!

گفتم این خودش مثل یه راهکار تجربی فقط مسکن هست نه درمان.چون در صورت بی اعتنایی ممکنه تبدیل به زخم معده یا اثنی عشر بشه!

حتما اولین فرصت مراجعه به نه هر دکتری،بلکه متخصص حسابی مراجعه کن.امیدوارم زودتر بهبودی حاصل بشه!