2733
2734

که بتونم حامی یه بچه بشم؟؟؟و هم زندگی خودمو بچرخونم؟

و اینکه!

آیا واسه یه حاجتی نذر کتاب و لوازم تحریر برای بچه های نیازمند خوبه؟ ب نظرتون؟ب جای نذر نمک و اینا

(کاربری دست سە نفر)از ربط دادن تایپکها جدا خودداری فرمایید❤️     (حاجتم خیلی بزرگه ❤️)میشه واسه رسیدن به عشقم صلوات بفرستید (هفت ساله عاشقشم)🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام.‌حامی کودکان پرورشگاهی شدن مبلغش دلبخواه هست و هرچقدر ماهیانه در توان دارید. در کنارش هدیه هم میتونیدگهگاهی تهیه کنید براش بفرستید. خیلی کار قشنگ و دلچسبی هست

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
تو کدومشی؟😂 ببخشید کنجکاوم

صبام عزیزم

(کاربری دست سە نفر)از ربط دادن تایپکها جدا خودداری فرمایید❤️     (حاجتم خیلی بزرگه ❤️)میشه واسه رسیدن به عشقم صلوات بفرستید (هفت ساله عاشقشم)🖤
سلام.‌حامی کودکان پرورشگاهی شدن مبلغش دلبخواه هست و هرچقدر ماهیانه در توان دارید. در کنارش هدیه هم م ...

اهان بله ممنون مچکر

2738
آها بزرگه 😍  هر دوش عالییین

بله 

ممنونم ❤️