2733
2734

آقا

من یکیو فالو کردم دارم

یه استوری گذاشت بعد منم استوریشو سین کردم یه پنج دقیقه بعد یه پیج با این مشخصات منو فالو کرد(بهار۷۹۹۹۹۹۹  بیو گرافی هیچی پست هیچی ۱۲نفر فالوینگ و فالور😂)

بعد منم یه اسکرین گرفتم برای همون شخص فرستادم گفتم اینو میشناسی؟گفت این نه امروز فالوم کرده چطور؟گفتم خب مشخصه توی اسکرینم منو فالو کرده گفت عه نمیدونم و اینا بعد بلافاصله همون فیکه انفالوم کرد

ب نظرتون خودش بوده دیگه؟😂

اخه استوریامو با پیج خودش چک نمیکنه😂

(کاربری دست سە نفر)از ربط دادن تایپکها جدا خودداری فرمایید❤️     (حاجتم خیلی بزرگه ❤️)میشه واسه رسیدن به عشقم صلوات بفرستید (هفت ساله عاشقشم)🖤

خیلیم هول کرده بود😂از شدت هول کردن زبونش نرم شده بود برای اولین بار😂

(کاربری دست سە نفر)از ربط دادن تایپکها جدا خودداری فرمایید❤️     (حاجتم خیلی بزرگه ❤️)میشه واسه رسیدن به عشقم صلوات بفرستید (هفت ساله عاشقشم)🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زبونش نرم شده بودو از کجا تو چت تشخیص دادی؟؟؟😂😂😂

اخه میگف عزیزم و دلم و چشم و اینا😂

2738
اره خودش بوده😂 حالا چرا باپیج خودش نگاه نمیکنه وشما چرارفتین گفتین

رفتم گفتم چون دلتنگش بودم وگرنه برام مهم نبود😔

نمیدونم غرورش اجاره نمیده نگا کنه😂😔

اره چراکه نه خودم ولی پرستاریو بیشتر دوسداشتم ینی عاشقش بودم

عزیزم حقوق کدوم بیشتره☹️

اره چراکه نه خودم ولی پرستاریو بیشتر دوسداشتم ینی عاشقش بودم

آخه همه میگن دیگه بازار کار نداره و بیمارستان جذبشون نمیکنن و ... 

من همه رو آزاد و خودگردان رو زدم 

اینجوری 👇

اول پرستاری ها 

بعد اتاق عمل ها 

بعد علوم آزمایشگاها

بعد مامایی ها 

بعد بهداشت عمومیا

بعد میکروبیولوژی و ژنتیک

از بین اینا قبول شدم برم؟ 

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم
2706