2726
عنوان

کمر درد خفیف در بارداری

300 بازدید | 72 پست

28هفته و 4روزمه....الان چند روز کمر درد خفیف دارم وقتی دراز میکشم بیشتر میفهمم تا بلندم...شیاف میزنم هر شب و هر ده روز یکبار هم آمپول پرولوتون میزنم بعضی وقتا دردش به وسطای پشتم و پهلوی راستم میزنه ولی خب خفیف

انشالله چیزی نیس نگران نباش این دردا عادیه تو بارداری

میشه نفری یدونه صلوات محمدی برای تو دلیم بفرستین توروخدا بعد کلی اقدام و چهارسال منتظرموندن خداهدیه دادش.....توروخدا سوال حقوقی نپرسین من سردرنمیارم اسم کاربری لعنتیم عوض بشو نیس 🤧😫

منم28هفته و۳روزمه زیر دلم خیلی درد میکنه 

تاریخ زایمانت رو کی زده؟

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۳۲هفته ام،همینجوری ام

دو تا پرولوتون زدم...بتامتازونم زدم 

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2728
بتامتازون واسه چی ؟ دکتر مگ گفت خطرناک 

واسه شما رو نمیدونم اما بمن گفت امکان زایمان زودرس هست...

بتامتازونم واسه تشکیل شدن ریه جنینِ....

یه قرص دیگه هم میخورم واسه جلوگیری از انقباض.....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
من ۱۶ آذر ولی چون سزارینم قطعا میاد جلو...میگم دردت پریودیه؟

آره میگیره ولی می‌کنه 

بچه هم خودش رو شل و سفت می‌کنه 

منو زده ۲۷آبان با حساب خودم میشه ۲۴آذر نمیدونم کدوم درسته

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.
واسه شما رو نمیدونم اما بمن گفت امکان زایمان زودرس هست... بتامتازونم واسه تشکیل شدن ریه جنینِ.... ...

منم از دیروز شکمم سفت میشه انگار سنگه

واسه شما رو نمیدونم اما بمن گفت امکان زایمان زودرس هست... بتامتازونم واسه تشکیل شدن ریه جنینِ.... ...

همون بخاطر درد کمر گفت امکان زایمان زودرس هست؟ یا از زو سونو ...خب من هر هفته پرولوتون و هر شب شیاف زو دارم و استراحت نسبی هم هستم

همون بخاطر درد کمر گفت امکان زایمان زودرس هست؟ یا از زو سونو ...خب من هر هفته پرولوتون و هر شب شیاف ...

من زیر دلم درد گرفت رفتم سونو گفتن کیسه آب زیاده،امکان داره هر لحظه پاره بشه،الان دو سه روزه کمر درد دارم اصلا نمیتونم بخوابم...منم تا هفته۱۴شیاف استفاده کردم...

منم از دیروز شکمم سفت میشه انگار سنگه

حتما برو دکتر خدایی نکرده انقباض نباشه....

2706