2737
2734
عنوان

فردا آزمون شهری دارم🥲

113 بازدید | 16 پست

میخوام بعداز ظهر یکمی تمرین کنم با ماشین خودمون.حس میکنم همه چی یادم رفته🥲

خیلی ام استرس دارم میشه تجربه هاتونو بگین درموردش😍🥺واقعا ممنونم🥺❤️

بدون امیدی برای زندگی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاد رفتن نداره 

همه چیزو بسپر ب حست 

جزوه ک نیست حفظ کنی 

همین حفظ کردنها اشتباهه 

از منی ک باراول هردو قبول شدم وقتی ۱۸ سالم بود بشنو اینارو .

خانومی مستقل که از ۱۶ سالگی یادگرفتم مسئولیت زندگیم رو خودم به عهده بگیرم .مهم نیست بابات رییس کجاست و همسرت وزیر کجاست ، تو موظفی مستقل باشی زندگی شاید سخت باشه اما من سخت نمیگیرم چون من قوی تر از اونی ام که مشکلات بخان واسم چشم و ابرو بیان😌گذشته سخت من یعنی اونموقع که هم سنهام دور مهمونی و علافی بودن من کار کردم 😎 با توام دختر ... پاشو برا زندگیت هدف تعیین کن ، برنامه ریزی کن ، کار کن ، تلاش کن شاید یجاهاییش شکست بخوری اما ناامید نشو فقط استراحت کن و دوباره پاشووووو
2728

سوار ک شدی انقد با اعتماد بنفس سوارشو ک بفهمه راننده ای(اگ هستی)توی چاله ها نزن ایست هارو رعایت کن اگه گف وایسا یجا درست بزن کنار و دستی رو حتمااااا بکش من ۱۳سالم بود ماشین روندم وقتی بم گف وایسا دستی نکشیدم گف پیاده شو🤣🤣🤣🤣ماشین خودمم پژو بود اون زمااان فک کن ماشین داشتم برا ی دستی ردم کرد دفه بعدش گف چرا ردت کردم🤣

از افسر اصلا نمیترسم فقط استرس امتحانو دارم🥲حس میکنم هیچی بلد نیستم🥲

حسی نیست برو بعد از ظهر بگو یکی که باهات میاد راجب تو نظر بده....مثلا زیاد گاز نده...ریپ نزن...تسلط به کلاج ...همرو چک کنه باهات

2738
یاد رفتن نداره  همه چیزو بسپر ب حست  جزوه ک نیست حفظ کنی  همین حفظ کردنها اشتباهه& ...

افرینن 😍منم آیین نامه رو بار اول قبول شدم🥲

ولی اصلا اعتماد ب نفس ندارم واس شهری.همه میگن سخته🥲

بدون امیدی برای زندگی...
افرینن 😍منم آیین نامه رو بار اول قبول شدم🥲 ولی اصلا اعتماد ب نفس ندارم واس شهری.همه میگن سخته🥲

کی گفته سخته 

چرت میگن 

میخای خوب برونی خاموش هم نکنی؟ اصلا؟ با کلاج ماشین رو کنترل کن . کلاج مهمترین چیزه ...‌‌ 

خانومی مستقل که از ۱۶ سالگی یادگرفتم مسئولیت زندگیم رو خودم به عهده بگیرم .مهم نیست بابات رییس کجاست و همسرت وزیر کجاست ، تو موظفی مستقل باشی زندگی شاید سخت باشه اما من سخت نمیگیرم چون من قوی تر از اونی ام که مشکلات بخان واسم چشم و ابرو بیان😌گذشته سخت من یعنی اونموقع که هم سنهام دور مهمونی و علافی بودن من کار کردم 😎 با توام دختر ... پاشو برا زندگیت هدف تعیین کن ، برنامه ریزی کن ، کار کن ، تلاش کن شاید یجاهاییش شکست بخوری اما ناامید نشو فقط استراحت کن و دوباره پاشووووو
سوار ک شدی انقد با اعتماد بنفس سوارشو ک بفهمه راننده ای(اگ هستی)توی چاله ها نزن ایست هارو رعایت کن ا ...

وای همین اصلا اعتماد به نفس ندارم🥲چیکار کنم🥲

ممنون اینکارارو حتما رعایت میکنم❤️😍

شما که بلد بودی رو یه بار رد کرده منم حتما رد میشم هنوز خوبم بلد نیستم🥲

بدون امیدی برای زندگی...
حواست ب خط ممتد باشه و اجازه بگیر این یک استرس هم نداره ک تهش اینه میوفتی هفته بعد میری 🙃

اخه من خوابگاهی ام هفته بعد باید برم دانشگاه،میمونه تابستون سال بعد🥲

ولی بازم مهم نیس مرگ و زندگی نیس ک😁

دستت درد نکنه😍❤️

بدون امیدی برای زندگی...
کی گفته سخته  چرت میگن  میخای خوب برونی خاموش هم نکنی؟ اصلا؟ با کلاج ماشین رو کنترل کن . ...

ممنون عزیزممم❤️😍حتما امروز کلاجو تمرین میکنم

بدون امیدی برای زندگی...
2706