2733
2734

من خودم خیلی دلم گرفته از زندگی خیلی کوتاه اومدم خیلی تا خالا زجر کشیدم ولی اطرافیانم که میبینم خیلی دلم برا خودم میسوزه من اهل مقلیسه نیستم ولی آدمیزاد خود به خود ذهنش سمت این چیزا میره و از خودش میپرسه چرا من ...،،،خدایا شکرت با همه سختی میدونم باز کنارمی🙏شما هم بگین

کاربر قدیمی ☺️کاربریمبعضی مواقع دست خواهرمم هست❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی دلم گرفته خیلی سختی کشیدم تو زندگیم نمیدونم چ گناهی کردم خسته شدم الانم حامله نمیشم همه میگ ...

آخ چرا ،چرا همیشه حرف تلخ بقیه هست مگه ما چقدر عمر میکنیم که اینقدر دلمون باید بسوزه،خدا دامتو سبز کنه انشالله عزیزم استرس برات سمه حرف بقیه برات مهم نباشه

2728
آخ چرا ،چرا همیشه حرف تلخ بقیه هست مگه ما چقدر عمر میکنیم که اینقدر دلمون باید بسوزه،خدا دامتو سبز ک ...

خیلی تلخه از پدر شوهرم انتظار نداشتم امشب جلو همه گفت اینا بی ثمر هستن وقتی خدا نمیده من چیکار کنم کجا برم دیگه بریدم نمیتونم‌تحمل کنم خیلی سخته 

خیلی تلخه از پدر شوهرم انتظار نداشتم امشب جلو همه گفت اینا بی ثمر هستن وقتی خدا نمیده من چیکار کنم ک ...

آخ خدا به دلت آراش بده،مشکل از کیه؟

من امروز روز بدی نبود برام. امیدوارم خدا حال خوب برای همه قسمت بکنه.    

ممنون عزیزم امیدوارم هر روزت بهتر از دیروزت باشه💜

2738
دارم میرم دکتر دعا کن خدا این ماه بده 

میده صبر داشته باش و حرف بقیه رو بنداز دور من خودم هیلی اولای زندگی به فکر بچه بودم همش بی بی چک میگرفتم ولی هر دفعه نا امید میشدم دیگه همه آیرو سپردم به خدا و بیخیالش شدم توی سه چهار ماه که کلا بیخیال بودم حاملع شدم