2726
حدود 20 روز پیش گردن پسرم عرق سوز شد. چون پودر نمی زنم و حساسیت داره پماد ویتامین آ+د زدم . اولش قرمز بود و دونه ریزه داشت و خارش میداد. پماد رو که زدم رنگش سفید شد. دقیقا همون جاهایی که قرمز بود سفید شد. منم ترسیدم و بردم پیش دکتر خودش که دکتر غنی پور بود اما دکترش خارج بود و یه دکتر دیگه دیدش رو گفت احتمالا قارچ شده. پماد دااد. 4-5 ر.وز استفاده کردم تغییر نکرد 2 روز پیش بردم کلینیک پوست دکتر دولتی. خانم دکتر ابن احمدی دید و خندید و گفت تو خیلی حساسی! چیزی نیست و قارچ هم نیست و به خاطر عرق سوز شدن پوستش رفته. و چون رنگ پوست بچه سبزه است خیلی خودش رو نشون می ده. یه مرطوب کننده معمولی داد.
اما من همش نگرانم . وقتی نگاش می کنم می توسم خدای نکرده پیسی باشه. چند شبه خواب به چشم نرفته. نمی دونم بازم ببرم دکتر پوست یا نه؟
متخصص پوست گفت تا یک ماه مرطوب کننده ای که داده رو ادامه بدم....اما حالا نمی دونم چکار کنم؟؟ تو رو خدا...اگه شما بودین چکار می کردین؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام پوپک جون شما هم مثل منی خیلی حساسی
ولی وقتی متخصص بردی و گفته چیزی نیست خودتو اذیت نکن اینجوری به نی نی هم منتقل میشه

به این مورد هم فکر کن توی طبیعت به هر چی زیاد فکر کنی برات اتفاق میو.فته

منم دارم رو خودم کار میکنم امیدوارم جواب بده
پوپک جون پسرم منم جای پوشکش که جوش رده بود زینک لکساید زدم الان که داره خوب میشه پوست سفید زده. جای نگرانی نیست. خیالت راحت باشه دکترم که اینو بهت گفته
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
راست می گی دریا جون! اما دست خودم نیست. راستش من شوهرم هم خیلی بهم استرش وارد می کنه. به جای اینکه آروممکنه بیشتر ....همش می گه واااای!! ببین چه جوری شده...چقدر بد شده!!!
نمی دون والا
دکتر پوینده به من گفت بچه تا بزرگ بشه هزار جور اتفاق براش میوفته اگه بخوای اینجوری خودتو از پا دربیاری وقتی موقع اموزش دادنش میرسه و باید براش وقت بذاری دیگه اعصاب نداری
دیدم راست میگه پوپک