2733
2734

گذاشتی لایک

خب خب امضا قبلی رو پاک کردم چون حال دیدنشو نداشتم ولی بگم که دیگه اگر خودمو بکشم هم گریم نمیاد، بعضی وقتا خیلی اذیت میشم سر همین ولی خوبه، راضیم.اینایی که ببینم دارن به بچه های همسن من میگن نه برو ازدواج کن برو شوهر کن هیچی نمیشی با درس و کار، اصن دخترو چه به کار و اینا..... هیچی دیگه آی ویل ...... دِم🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خودمااا

بدو بزار دیگهههه

خب خب امضا قبلی رو پاک کردم چون حال دیدنشو نداشتم ولی بگم که دیگه اگر خودمو بکشم هم گریم نمیاد، بعضی وقتا خیلی اذیت میشم سر همین ولی خوبه، راضیم.اینایی که ببینم دارن به بچه های همسن من میگن نه برو ازدواج کن برو شوهر کن هیچی نمیشی با درس و کار، اصن دخترو چه به کار و اینا..... هیچی دیگه آی ویل ...... دِم🥲
چقدر گرون شده دیروز برا کلاس اولی گرفتم سرهم دوتا دفتر و چهارتا مداد و چندتا ریزه شد ۵۳۰

من تیر گرفتم 

۶ تا دفتر و مداد و خودکار و پمپ ماژیک و دو بسته برگه کلاسور با یذره خورده ریزه شد ۳۰۰ و خورده ای 

بنظرم هرکی میذارع الان میخره کلا تو شهریور واقعا کار اشتباهی می‌کنه 

2706