2401
2404
عنوان

دورهمی رفیقای صمیمی من 😍

18763 بازدید | 2028 پست

بچه ها بیایید اینجا دور هم باشیم😍 

تاپیک رژیمی نیست 🌱

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

@sepiiiiiideh     @فندق_فسقلی     @آسنات99     @زی_زی_گولووو    @دوباره_زندگی      

بچه هارو تگ کنید 

فقط بچه های تاپیک قبلی و که چند روز پیش زدیم و بچه های قدیمی رو لطفا تگ کنید عضو جدید نمیگیریم 🙏🏻🌱♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

@فندق_فسقلی    

@سمیه1396    

@آسنات99    

@مهدیه24    

@دوباره_زندگی    

بچه ها بیایین اینجا 😍😍

پروفایل گروه بنفش🌸 چالش جدید   سرگروه بنفش ❤️         قوی باش و بااراده تو میتونی اینو باور داشته باش 💪وزن شروع ۷۰ هدف ۶۰

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2402
@sepiiiiiideh   @فندق_فسقلی   @آسنات99   @زی_زی_گولووو     بچه ه ...

سلام عشق بانو ❤️❤️💜💜

پروفایل گروه بنفش🌸 چالش جدید   سرگروه بنفش ❤️         قوی باش و بااراده تو میتونی اینو باور داشته باش 💪وزن شروع ۷۰ هدف ۶۰

@مجازی_تر_از_مجازی    

@خانومه_مانكن    

@مامانجوجوبودم    

@kiarash_mami    

@دیانا24    

سلام عشق بانو ❤️❤️💜💜

سلام نفس 😘♥️

سپیده میگم من یه تاپیک داشتم که کار با سایت رو یاد داده بودم الان نیست 😐 چرا ترکیده ؟ 

حذف تبلیغات سایت رو توش یاد داده بودم ممنوعه مگه الان خودم یادم نیست چجوری بود تبلیغا رو مخمه 

@بیجامه    

@خوشگلشششونم    

@آینازخانوووووووووم    

@مهربان9999    

@sanaz718    

سلام نفس 😘♥️ سپیده میگم من یه تاپیک داشتم که کار با سایت رو یاد داده بودم الان نیست 😐 چرا ترکیده ...

عه چرا باید حذف کنن ؟ 

منم بلد نیستم حذف کنم این تبلیغات کوفتی رو ☹️☹️

2405
عه چرا باید حذف کنن ؟  منم بلد نیستم حذف کنم این تبلیغات کوفتی رو ☹️☹️

نمیدونم منکه نبودم بخوام درخواست بدم حذفش کنن توش هم فقط مطلب اموزشی در مورد سایت بود و قفل بوده الان نیست تو ببین پیداش میکنی 🥲

عه چرا باید حذف کنن ؟  منم بلد نیستم حذف کنم این تبلیغات کوفتی رو ☹️☹️

راستی شب بیدارم نیومد ؟ 

خبر نداری ؟

نمیدونم منکه نبودم بخوام درخواست بدم حذفش کنن توش هم فقط مطلب اموزشی در مورد سایت بود و قفل بوده الا ...

بزار ببینم 

راستی شب بیدارم نیومد ؟  خبر نداری ؟

یه بار فک کنم اومد 

نه دیگه خبر ندارم 

نمیدونم منکه نبودم بخوام درخواست بدم حذفش کنن توش هم فقط مطلب اموزشی در مورد سایت بود و قفل بوده الا ...

همه ی تاپیکات هست بجز اون یکی 😐😐😐

@بیجامه     @خوشگلشششونم     @آینازخانوووووووووم     @مهربان9 ...

جییییغ سلام مرسی از دعوتتون 🤗🤩🤩🤩🤩🤩

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 85😶 وزن هدف 65💪🤗 شروع رژیم جدید بعد از گذشت 5 ماه از زایمان🥰 من همون آبناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون ک هستم😆😆😁😁💪💪💪
@فندق_فسقلی     @سمیه1396     @آسنات99     @مهدیه24   & ...

سپید مهسارو تگ کنم ویولونیست قرار بود ب چالش بکشونیم همو

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 85😶 وزن هدف 65💪🤗 شروع رژیم جدید بعد از گذشت 5 ماه از زایمان🥰 من همون آبناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون ک هستم😆😆😁😁💪💪💪

سلام گل گلیهااااا خونه ی جدیییدددد مبااارکککک😍😍😍🥰🥰🙌

💚گروه سبز💚هدف:۶۵💚قد۱۶۸💚🌱شروعی دوباره با تایپیک بامداد خمار عزیز🌱وزن شروع👈۷۸/۷۰۰👈۷۵/۶۰۰ 👈۷۵  👈 ۷۴/۹۰۰👈۷۴/۳۰۰👈73/۹00👈👈۷۲/۹۰۰ 👈۷۲/۸۰۰👈۷۲/۶۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۱/۶۰۰👈۷۰/۶۰۰👈۷۰/۲۰۰👈۷۰

من قدیمی ام هااااا🤗

ولی کسی دعوتم نکرد🥺

💚گروه سبز💚هدف:۶۵💚قد۱۶۸💚🌱شروعی دوباره با تایپیک بامداد خمار عزیز🌱وزن شروع👈۷۸/۷۰۰👈۷۵/۶۰۰ 👈۷۵  👈 ۷۴/۹۰۰👈۷۴/۳۰۰👈73/۹00👈👈۷۲/۹۰۰ 👈۷۲/۸۰۰👈۷۲/۶۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۱/۶۰۰👈۷۰/۶۰۰👈۷۰/۲۰۰👈۷۰
2407