2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تاپیک شوهرررررر بخون گلم بعدم تاپیک قبلیم ک راجب مامانم نظر بده الان دارم گریه میکنم 😭😭😭😭

بنظرم ب حرف مادرت گوش کن 

ترفندخونه داریوآشپزی میخوای     https://eitaa.com/rozmarehash    ♥️  روی لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن♥️♥️    لینک کانال ایتام روزمرگی خانه داری اشپزی مادر فرزندی 

خب مادرتم نگرانته

اخه خدایی  فکر کن تو اون زندگی چه آینده ایی داری

خونه و ماشین چرک کف دست ولی همسرت ک ب قول خودت دروغگویه  بهت اهمیت نمیده همشم دعوا داشتید خب خودت فکر کن اگه امیدی ب این زندگی هست برو مشاور کمک بخواه تا مشکلاتت رفع بشه

اگه حل نشدنیه یه فکر دیگه بکن

بعدم عزیزم تو ک میگی لوله هاتم بستی همسرتم خبر نداره خب صداقتیم تو زندگی نیست

تا خودم نخواهم نه آرامش دارم نه می توانم صبور باشم

واقعا متاسف شدم شرایط سختی داری ..نمیدونم چی بگم فقط اینکه خانواد ت اگه پشتت هستن یه بزرگتری و بفرست جلو تا باهاشون حرف بزنه .بعضی وقتا ساکت شدن خانواده به ضرر دختره یکیو بفرست تا یه زهر چشمی بگیرن ازش و یا اگه میتونی بامشاور ...ولی  با این رفتارا عمرت داره هدر میره و فقط استرس و دعوا واز زندگیت هیچی نمیفهمی اگه آدم نترسی هستی یکم محکم باش و تصمیم درست بگیر 

چرااااا طلاق بگیرم با ۱۴ تا مهریه 😭😭😭😭😭 بعد چکار کنم چکارررر

الان بنظرت چی داری عزیزم که میکه با ۱۴مهریه ...الان نه خونه داری نه ماشین طلاهاتم مال اونا شد هیچ خرجی هم تو زندگی نداری میگن پس انداز بکن برای اونا ....باز همین ۱۴سکه غنیمه بگیر خودتو نجات بده نداد هم نداد وقتی با چاقو تهدیدت میکنه مگه خانوادت پشتت نیستن ....بشین درست بامادرت بحرف بگو دفعه قبل همش جنجال بود نمیخوام اونجور بشه میتونین اعصابمو خراب نکنین

ترفندخونه داریوآشپزی میخوای     https://eitaa.com/rozmarehash    ♥️  روی لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن♥️♥️    لینک کانال ایتام روزمرگی خانه داری اشپزی مادر فرزندی 
خب مادرتم نگرانته اخه خدایی  فکر کن تو اون زندگی چه آینده ایی داری خونه و ماشین چرک کف دست ول ...

فقط اینو نمیدونه تازه عکس رنگی گرفتم ی دو هفته ای هنوز پیش دکتر نرفتم بعدم خودم ترجمش کردم......

میدونم مامانم نگرانه...

میدونم چون منو قد دنیا دوستم داره الان انقدر حرص خورده همش دکتر بوده دو شبه حالش بد میشه حرص میخوره....

میخوام برم مشاوره اول ببینم چکار کنم بعد تصمیم میگیرم 😭😭😭😭

مشکلت خانواده خودت هستن خب الخصوص مادرت که تو رو ترغیب کرده ازدواج کنی به این روز بیافتی 

حالا کاریه که شده

طلاق گرفتنم دردی رو دوا نمیکنه چون دوباره تو رو میفرستن خونه یکی دیگه بدتر از این شوهرت

تو باید یه مشاوره بری الان معلق موندی نمیدونی چیکار کنی 

یه مشاوره برو به خودت بیا 

با شوهرت بحث نکن

تاپیکای دختر گرانبها رو بخون 

کتاب زنان زیرک رو هم همینطور 

چرااااا طلاق بگیرم با ۱۴ تا مهریه 😭😭😭😭😭 بعد چکار کنم چکارررر

اشتباه ما زنا همینه فکر میکنیم یه مرد فقط میتونه مارو راه ببره یکم ب خودت بیا این همه زن با هر دلیلی ازشوهرشون جداشدن یعنی باید برن بمیرن چون شوهرندارن ؟اشتباه نکن  این زندگی فقط عمرتو تباه میکنی حیفی جونی الان قدرتو ندونن خودتم بگی نمیتونم دوروز دیگ سنت بالا بره که اصلا .... 

واقعا متاسف شدم شرایط سختی داری ..نمیدونم چی بگم فقط اینکه خانواد ت اگه پشتت هستن یه بزرگتری و بفرست ...

خانوادش سلیطه ان عوضین کثیفن من ن داداش دارم ن عموی جوون ن هبچی بابام و مامانمن ک بخاطر من پیر شدن بخدا سنی ندارن اما کل موهای سرشون سفیده 

فقط اینو نمیدونه تازه عکس رنگی گرفتم ی دو هفته ای هنوز پیش دکتر نرفتم بعدم خودم ترجمش کردم...... می ...

چیز کمی نیست 

آره برو مشاوره

من و بقیه از دید خودمون نظر میدیم برو پیش مشاور خوب 

تا خودم نخواهم نه آرامش دارم نه می توانم صبور باشم
2706