2737
2734
عنوان

حرفای مامانم دیشب بهم بخاطر دلایلی ک تو تاپیک قبلم گفتم بهتون 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 31 پست
میدونم حالت بده الان منم همینم دارم با گریه مینویسم..... ب انداره ای از دنیا دلم گرفتم ک دلم میخواد ...

چرا اینجوریه ابجی؟!  چرا بعضیا اینقد خوشن که اصلا نمیدونن غم چیه؟! ولی بعضیا مثل ما همش غم، ناراحتی؟! بخدا نمیخام انرژی منفی بدما . من خودم یهمدت شکرگزاری واینا کردم که زندگیم خچب شده بود .دوباره اینجوری شد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا سیستم مسخره مرد ها همین هست  حتما پیش مشاوره مرد برو

اره واقعا . شوهرمنم نمیاد . 

خودمم یه جورایی نمیتونم برم مشاوره تنها . 

نمیدونم چیکارکنم؟ 

دیشب خونه خواهرشوهرم بودم دیدم جاریم اینقد با شوهرش خوب بود. قبلا باهم دعوا داشتن ولی مادروپدر جاریم یه کاری کردن که برادر شوهرم حتی جلو پدرش واستاد ولی شوهرمن .... 

اره واقعا . شوهرمنم نمیاد .  خودمم یه جورایی نمیتونم برم مشاوره تنها .  نمیدونم چیکارکنم ...

منم این اتفاق برام افتاد یکبار واقعا قهر کردم و رفتم از اون به بعد همه چی درست شد 😄

ولی خب یک نسخه رو نمیشه برای همه پیچید 

اینم بهم ثابت شده مرد ها از زنای ضعیف حساب نمیبرن اگر ضعیف بازی بخوای در بیاری خردت میکنند 

2731
2738
هیچی سیاهی مطلق نیست بالاخره یه روز هم نور پدیدار میشه

تو سرایطی ک کتکم زد خانوادم مشهد بودن وگرنه میرفتم خونشون فقط دوروز خودمو حبس کردم تو اتاق و بعد گل خرید برام بعد از یسال گل خرید البته ک اشتی هه

برای منم میسه دعا کنین . خسته شدم از زنده بودن وزندگی. 

چشم آبجی، اتفاقا امروز نذری داریم، موقع باز کردن دیگها براتون صلوات میگیرم🙏🙏😀😀درد و بلای همه خواهرای عزیزم بخوره تو سر هر مردی که زنشو اذیت کنه😔😔😔😔😔😔😔

به گمانم، ارزشمندترین دارایی زندگی آدمیزاد، همین انسانهای اطرافش هستند❤️❤️❤️❤️پس قدرشونو بدونیم💖💖واسه دوستی ، بهم درخواست بدین، من جرات ندارم به خانمها درخواست بدم، زمونه بدی شده، تعبیر بد میکنن😔😔😔
مرسی گلم 

خواهش می کنم آبجی جون🙏🙏🙏

به گمانم، ارزشمندترین دارایی زندگی آدمیزاد، همین انسانهای اطرافش هستند❤️❤️❤️❤️پس قدرشونو بدونیم💖💖واسه دوستی ، بهم درخواست بدین، من جرات ندارم به خانمها درخواست بدم، زمونه بدی شده، تعبیر بد میکنن😔😔😔
2706