2703
2553

گفت داد و بیداد کن از خونه بیا بیرون هیچی طلا ک نزاشته برات حلقه های عروسیتون بردار و بیا بیرون و بیا خونمون طلاق بگیر بریم ی شهر دیگه زندگی کنیم.......منم گفتم نه من تا اخر عمر میمونم تو این زندگی......

میدونم الان عصبانی داره میگه دو روز دیگه طلاق بگیرم کلی بحث داریم کلی غر میزنن بهم کلی سرکوفت میزنن بهم.....

من یبار جدا شدم عقد بودم اون موقع هر شب دعوا بود تو خونمون بعد از جدایی ک این شوهرم اومد خواستگاری من ده هزار بار گفتم نمیخوام ازدواج کنم اما مامانم خیلی اصرار کرد خیلیییییی گفت دیگه کسی نمیاد بگیرتت دیگه کسی نمیاد خواستگاریت اون موقع ک باید خونرو جا ب جا میکردن و میرفتیم تا من ارامش داشته باشم نکردن الان میخوان بکنن 

کلی بهم حرف زد گفت تو کلفت اون خونه ای فقط کلاه گزاشت سرت خونه رو زد ب اسم بابلش طلاهاتو فروخت ادم حسابت نکرد همه اینارو راست میگه خودمم میدونم ک همه این کارارو کرده اما من طاقت طلاقگرفتن ندارم سختی هایی ک کشیدم حرفایی ک شنیدم نمیخوام تکرار شه نمیدونم چ غلطی بکنم 

لوله هامم بستس عکس رنگی گرفتم اما ب شوهرم گفتم نرمال البته دقیق نخونده بودمش بعدش ک خوندمش و ترجمش کردم فهمیدم ک بستس....میگم بهش نگم ک لوله هام بستس فعلا بچه دار نشیم تا ببینم چی میشه دکترم نرم ضرر داره بسته بمونه ؟؟؟؟ راهنماییم کنین دلم قد ی دنیا گرفته تو این روز اربعین تورو ب امام حسین دعام کنین 😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگر برای زندگیت ارزش قائل هستی برو مشاوره 

هیچکسی نمیتونه بین یه زن و شوهر قضاوت کنه چون زوایای پنهان زیادی وجود داره  تو اول تلاشت رو برای زندگیت انجام بده بعد اگر درست نشد با  راهنمایی یه ادم عاقل یکـکاری انجام بده  نع اینکه خانم های اینجا برای زندگیت تصمیم بگیرن 

ان شاء الله بهترین اتفاق براتون بیفته، دعا میکنم براتون

به گمانم، ارزشمندترین دارایی زندگی آدمیزاد، همین انسانهای اطرافش هستند❤️❤️❤️❤️پس قدرشونو بدونیم💖💖واسه دوستی ، بهم درخواست بدین، من جرات ندارم به خانمها درخواست بدم، زمونه بدی شده، تعبیر بد میکنن😔😔😔

ابجی گلم سلام منم امروز دلم خیلی گرفته سر صبحی با شوهرم بحثم شد . دلم میخاد الان برم یه عالمه قرص بخورم راحت شم از عاقبتش میترسم .تایپیک یکی مونده به اخرم بخون . 

دلم میخاست بهرجای دوتا بچه هام که پنج وشش ماهه سقط شدن خودم میرفتم .

2714
الهی بگردم میفهممت 😭😭😭

فدات ابجی جون الانم دارم مینویسم گریه ام گرفته ولی جلو گریه ام میگیرم . 

دلم میخاد یه جایی باشم هیچکس نباشه فقط داد بزنم . نمیدونم زندگیم داشت خوب میشد. نمیدونم چرا یهویی اینجوری شد. باهزتر جور بدبختی داشتم درست میکردم زندگیمو

اونم اگر قلقش دستت بیاد شاید بیاد مشاوره 

نمیاد یبار اومد مشاوره بهش گفت مراقب خواهر و مادرت باش ک زندگیت خراب نکنن بعد اومده از مشاوره میگه مشاوره گفت تو مقصری دفعه بعد گفتم نوبت مشاورمون گفت نمیامد

فدات ابجی جون الانم دارم مینویسم گریه ام گرفته ولی جلو گریه ام میگیرم .  دلم میخاد یه جایی باش ...

میدونم حالت بده الان منم همینم دارم با گریه مینویسم.....

ب انداره ای از دنیا دلم گرفتم ک دلم میخواد شب بخوابم دیگه بیدار نشم 

2706