2703
2553
عنوان

مامانا چکار کنم دلم ریش ریش شده

219 بازدید | 12 پست

دخترم اصلا گریه نمیکنه خیلی مظلومه...تا ده روز خوب بود یهویی تو خواب شروع کرد ب زور دادن و فشار ب خودش گریه نمی‌کرد حالت کلافگی بود خوابش آروم نبود... بردم دکتر گفت شیر خشکشو عوض کنم ببلاک کامفورت نوشت با قطره کولکیز دو روز خوب بود باز الان امروز همش باد شکم داشت الانم خیلییی داره زور میزنه چکار کنم.....صب دستشوییش اسهال بود...بعد یک روز دستشویی نکردن..اینقدر زور میزنه دلم میسوزه...الان دور نافش با روغن زیتون چرب کردم ماساژ دادم ولی بازم چرا اینجورین

چند وقتشه؟

نگاهت به آن بالا باشد تا دلت از  آدمهای این پایین نگییییییردخالق تو راشاد آفریدآزاد آزاد آفریدپرواز کن تا آرزو پرواز را باور نکن...(تویی که داری این پست رو میخونی الهی خدا جوری شادت کنه که اشکات بند نیاد از خوشییییی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
۱۶ روز

آخی عزیزم 😍شیر خشکشو عوض کن تا ۶ ماهگی بچه ها کولیک دارد ودلشون درد میگیره بعدش کم کم خوب میشه نگران نباش طبیعیه،اگه شیر خودت هم بهش میدی غذاهای نفاخ نخور و به تغذیت برس و بهم خوری نکن که تو شیرت اثر میزاره

نگاهت به آن بالا باشد تا دلت از  آدمهای این پایین نگییییییردخالق تو راشاد آفریدآزاد آزاد آفریدپرواز کن تا آرزو پرواز را باور نکن...(تویی که داری این پست رو میخونی الهی خدا جوری شادت کنه که اشکات بند نیاد از خوشییییی
2714
هر چی هم میزنم پشتش و ماساژ میدم آروغ نمیزنه...الان بیست دقیقه از شیر خوردنش گذشته تازه شروع کرد ب س ...

وای عزیزم عیب نداره سعی کن خسته نشی هر چقدر طول کشید ،هر چند لحظه  بالا بگیریش دوباره باز خسته شد سرشو بزاری همین طور تا آروغ بزنه

نان یک میدادم الان ببلاک کامفورت یعنی بازم نساخته؟

اسهال نیست وضعیت معدش به غیر از دلدردش چطوره؟

خوب میخوره خوب هم می‌خوابه نمیدونم چکار کنم دیگ خودمم هیچییییی نمیخورم نفاخ باشه

طبیعیه گلم صبر کن ....تا ۶ماهگی اکثر بچه ها کولیک دارن