2726

فقط در حد یه کیک بگیرم  و بریم کافه 

پنج ساله با همیمکلی قهر و دعوا وحتی یه جدایی سه چهار ماهه داشتیم کلی حسود داره رابطمون خانوادش مخالفن اما همو دوس داریم منم اگه خدا بخواد میرم یه شهر دیگه گفتم برا اولین بار یه سالگرد بگیریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ار چرا ک نه

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
۵ ساله علافی .تازه میخوای جشن هم بگیری.  ؟ !!!  

🤣🤣🤣

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

اخه این چه حرفیه میزنید ادمو تز رابطه دلسرد میکنید انگار شما تو این وضعیت اقاصادی گل و بلبل زندگی نمیکنید خب از کجا بیارن از پس مخارج سنگین ازدواج بربیان هی یاد گرفتید اگه بگیر بود میگرف طول نمیداد ساید اصلا دختره دلش ننیخاد فعلا ازدواج کنه شاید اصلا یکی مث من ک باشه ک علاقه ب ازدواج نداره ترجیح میده تو رابطه دوستی بمونه یه سوال کرد جوابشو بدبد نظرای عهد قحرتونو برا خودتون نکه دارید

با چراغى همه جا گشتم و گشتم در شهر هيچ كس،هيچ كس اينجا ب تو مانند نشد 
نگیره هم نگیره مگه میخاد چی بشه با گرفتن 

هیچی ۵ سال عمر و جوانی و احساس به فنا میره 

۵ سال چیزی کمی نیس 

به هر حال امیدوارم بهترین ها نصبیتون بشه دوست عزیز 

نذر کردم گر از این غم به در آیم               تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
2706