2733
2734
عنوان

کیا جاریه پولدار دارن؟

2775 بازدید | 38 پست

سلام کیا جاریه پولدار دارن

جاری من خیلی پولدار ازدواج دومش هست و بچه 10ساله داره هم خانواده شوهر سابقش پولدار بودن و هم خانواده خودش

از هر چیزی بهترینش داره آنقدر داره که بلا استفاده مونده لباس تکراری نداره و هر دفعه با یه استایل جدیده طلا کیلویی داره. 

خونه زندگی فعلیشون از خونه تا وسایل زندگی همه از جاریم هست حقوق برادر شوهرم کفاف تنقلاتی که مصرف میکنه هم نمیشه.. تو خونش پره شکلات خارجی آجیل... ووو خیلی از لباس زیر تا رو تا کفش و کیف بهترین رو داره

حالا من به تازگی نامزد شدم تنها طلای من همون انگشتر نشانه.. مانتوهام زیر 10تاست کلا 2تا شلوار دارم. و یک جفت کفش.. 

اما ازدواج اولمه این تفاوت ها خیلی به چشم میاد و من میترسم مقایسه بشیم. البته من قد هیکل و چهره خوبی دارم این تنها شانسمه.. از لحاظ مالی فقیریم ت

فریبا کلی بدهیم داریم.. حالا هنوز هیچی نشده مادرشوهر تعنه جهیزیه میده 

ما رسم داریم وسایل سنگین با وآماده و دختر آشپزخونه و در این حد میاره حالا مادر شوهر همیشه میشینه میگه فلان

ی ی

خچال و تلوزیون خودش آورد. همه چیو خودش آورد دیگه خبر نداره پسرش نمیتونه زنشو بغل کنه چون پسر زنش بهش میگه به مامانم دست نزن... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان میخواستم برا شرایطش بزارم و الانی که اومده داره حرصم میده ،،،،خدا خواست اینو ببینمو ساکت شم😑😑😑😏😏😏

کسی چه میدونه شاید یه روزی زندگی روی خوششو به منم نشون داد😏😏😏😏

واقعا خودتو مقایسه نکن ؛خیلی شرایطتت سخت میشه 

داریم تو فامیل یکی دکتر ارتوپده همسرش ؛یکی شغل دولتی معمولی ؛ بعد ۱۵ سال جاری بودن هنوزم حرص میخوره و زندگیشو برای خودش تلخ کرده

از متن تاپیکت مشخص بود که به شدت هنوز چیزی نشده داری حسادت می‌کنی  لطفاً کنترل کن حسادتت رو و ...

حسادت نمیکنم نمیدونم اصلا 

خودم فکر میکنم حسرته.. 

حسرت عادی ترین چیزا 

حسرت اینکه من لباس زیر ندارم.. اما اون تو جعبه داشت حتی استفاده نشده.. 

چرا اینجوریه یکی باید از همه لحاظ تکمیل باشه یکی بلنگه.. 

جاری منم مثل شماست. ولی ازدواج اولشه

فقط یه شوهر میخواست خونه و جهاز و همه چی از خودشه

چند صد متریه خونه شون

به هر حال هر کسی یه مدله زندگیش دیگه

منم از این حرفا زیاد شنیدم

البته من عروس اولم ولی خب حرف زیاد شنیدم 

ما رفت و آمد نداریم زیاد چون اختلاف طبقاتی زیادی داریم و شبیه هم نیستیم ولی دیگه خودمو اذیت نمیکنم با حرفهایی که میشنوم. یه گوشم دره یه گوشم دروازه

2738
حسادت نمیکنم نمیدونم اصلا  خودم فکر میکنم حسرته..  حسرت عادی ترین چیزا  حسرت اینکه ...

چرا لباس زیر نداری؟ اغراق نکن . حتما داری .شاید به اندازه اون نباشه

مسئولیت این ادم های پولدار بیشتره

واقعا خودتو مقایسه نکن ؛خیلی شرایطتت سخت میشه  داریم تو فامیل یکی دکتر ارتوپده همسرش ؛یکی شغل ...

حرص نمی‌خورم چون شوهر هر دومون در یک حده

فقط حسرت میخورم 

منم یه دختر جوانم.. 

لباس زیری که من ندارم اون جعبه جعبه داشت.. 

این ساده ترینشه

چرا لباس زیر نداری؟ اغراق نکن . حتما داری .شاید به اندازه اون نباشه مسئولیت این ادم های پولدار بیشت ...

اگه تو به یه سوتین و 2نیمه تنه و 2تا شو رت میگی اغراق پس هیچی نمیگم.. 

تازه همین‌رو کهنه فرض کن

زندگی هر شخصی یه مُدله 

بیخیال 

و اینکه مطمئن باش اونا هم مشکلات خاص خودشون رو دارن 

در مورد مادرشوهرت ، هر وقت در مورد جهیزیه بحث شروع کرد که یخچال آورد فلان آورد

بگو آره آشنای ما یه خونه ی آنچنانی گرفتن براش 

اونم خونه رو پُر کرد 

طلا کیلویی خریدن براش ،یه سرویس داره به چه سنگینی

2706