2703
2553
عنوان

دوستان یه کلاسور خریدم میشه بیاین

325 بازدید | 12 پست

دوستان من دیشب یه کلاسور خریدم من روی خرید خیلی حساسم و همیشه اذیت میشم بعد دیشب به یه سختی اینو خریدم یعنی خانم فروشنده دستش خسته شد از بس مدلای مختلف نشون داد دیگه از خجالت اب شدم اینو انتخاب کردم

من همیشه یه طرح کامل دوست دارم یه چیز که تو چشم بیاد

مثلا از طرحای کوچولو و ساده خوشم نمیاد

اما الان که بهش نگاه میکنم فکر میکنم اصلا قشنگ نیست بنظرتون خوبه یا نه

عوضم نمیکنن

‌قطره، دلش دریا می‌خواست. خیلی وقت بود که به خدا گفته‌بود.هر بار خدا می‌گفت «از قطره تا دریا راهی‌ست طولانی. راهی از رنج و عشق و صبوری. هر قطره را لیاقت دریا شدن نیست.»قطرہ عبور کرد و گذشت. قطره پشت سر گذاشت. قطره ایستاد و منجمد شد. قطره روان شد و راه افتاد. قطره از دست داد و به آسمان رفت. و هر بار، چیزی از رنج و عشق و صبوری آموخت.تا روزی که خدا گفت «امروز، روز توست! روز دریا شدن.» خدا قطره را به دریا رساند. قطره طعم دریا را چشید. طعم دریا شدن را. اما...روزی قطره به خدا گفت «از دریا بزرگ‌تر، آری از دریا بزرگ‌تر هم هست؟» خدا گفت «هست.»قطره گفت «پس من آن را می‌خواهم. بزرگ‌ترین را. بی‌نهایت را.»‌خدا قطره را برداشت و در قلب آدم گذاشت و گفت: «اینجا بی‌نهایت است.»آدم عاشق بود. دنبال کلمه ای می‌گشت تا عشق را توی آن بریزد. اما هیچ کلمه‌ای توان سنگینی عشق را نداشت. آدم همه‌ی عشقش را توی یک قطره ریخت. قطره از قلب عاشق عبور کرد. و وقتی که قطره از چشم عاشق چکید، خدا گفت «حالا تو بی‌نهایتی، زیرا که عکس من در اشک عاشق است :)

قشنگه 

چقدر سخت میگیری اینجوری که زندگی تو برای خودت زهر میکنی 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

قشنگه طرح کلاسیک و جالبی داره از من طرح سنتیه 

ولی من اگه مخترع بودم یه موبایلی اختراع میکردم که وقتی ضربان قلبت وایمیسه، بطور خودکار منفجر بشه😂ستار العیوب فقط هودی، هم شکم رو کوچیک نشون میده، هم پهلو ها اصن دیده نمی‌شه///😂😂
قشنگه  چقدر سخت میگیری اینجوری که زندگی تو برای خودت زهر میکنی

بخدا خیلی از این عادتم بدم میاد باور کن یه طلق ساده میخواستم بخرم نیم ساعت فکر کردم مشکی یا سفید!!

‌قطره، دلش دریا می‌خواست. خیلی وقت بود که به خدا گفته‌بود.هر بار خدا می‌گفت «از قطره تا دریا راهی‌ست طولانی. راهی از رنج و عشق و صبوری. هر قطره را لیاقت دریا شدن نیست.»قطرہ عبور کرد و گذشت. قطره پشت سر گذاشت. قطره ایستاد و منجمد شد. قطره روان شد و راه افتاد. قطره از دست داد و به آسمان رفت. و هر بار، چیزی از رنج و عشق و صبوری آموخت.تا روزی که خدا گفت «امروز، روز توست! روز دریا شدن.» خدا قطره را به دریا رساند. قطره طعم دریا را چشید. طعم دریا شدن را. اما...روزی قطره به خدا گفت «از دریا بزرگ‌تر، آری از دریا بزرگ‌تر هم هست؟» خدا گفت «هست.»قطره گفت «پس من آن را می‌خواهم. بزرگ‌ترین را. بی‌نهایت را.»‌خدا قطره را برداشت و در قلب آدم گذاشت و گفت: «اینجا بی‌نهایت است.»آدم عاشق بود. دنبال کلمه ای می‌گشت تا عشق را توی آن بریزد. اما هیچ کلمه‌ای توان سنگینی عشق را نداشت. آدم همه‌ی عشقش را توی یک قطره ریخت. قطره از قلب عاشق عبور کرد. و وقتی که قطره از چشم عاشق چکید، خدا گفت «حالا تو بی‌نهایتی، زیرا که عکس من در اشک عاشق است :)

عالیه که 

چرا اینقدر سخت میگیری 

قرار نیست یه عمر باهاش زندگی کنی که 

یه کلاسوره بالاخره کارت باهاش تموم میشه

کره لاور و جنی لاور و کیپاپ لاورم حرفیههههه؟؟؟😜زیاد از کره حرف میزنم. جزو همون شصت و چهار نفرم که قراره کلیه ام رو بفروشم برم کره.😂تاپیک عکس و باحال و خنده دار منم تگ کنید دمتون گرممم😍♥
2714
چند گرفتی چند برگه قفلش فلزیه

58 هزار تومان

نه فلزی نیست

بخدا خیلی از این عادتم بدم میاد باور کن یه طلق ساده میخواستم بخرم نیم ساعت فکر کردم مشکی یا سفید!!

چقدر منی 

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌
خوب خریدی ب نظرم 

اره یه لوازم تحریر تو شهرمون هست جنسای خوب با مارک عالی اما ارزون میاره هر شبم  پر از ممشتریه

اره یه لوازم تحریر تو شهرمون هست جنسای خوب با مارک عالی اما ارزون میاره هر شبم  پر از ممشتریه

خیلییی خوبه من ۷۰ تومن گرفتم از قم 

شهر خودمون زیر ۲۰۰ تومن نیست

کره لاور و جنی لاور و کیپاپ لاورم حرفیههههه؟؟؟😜زیاد از کره حرف میزنم. جزو همون شصت و چهار نفرم که قراره کلیه ام رو بفروشم برم کره.😂تاپیک عکس و باحال و خنده دار منم تگ کنید دمتون گرممم😍♥