2726
سلام به همه
من هفته 19 هستم به نظر من اسم آرتا قشنگه معنیشم یعنی درست کردار
که امیر آرتا هم میذارن
سفارش انواع کیک و کاپ کیک و پاپز کیک و کوکی و..... (روشان کیک) کانال @roshancake اینستا roshancake http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1423576&T=%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85_&postID=55039744

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام چه جالب نی نی گولوی من بهمن به دنیا میاد میخوام اسمشو بذارم مانی همه هم میگن قشنگه
اما این اسما هم خوبن
آروین -آدرین-طه-کسری -صدرا-یونا (اسم دیگر حضرت یونس)
ماهان-آرتا-ارمیا-رهام-کامین-هانی-
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
پسمل منم دی ماه به دنیا میاد اسمش یا ماهان هست یا مانی
دوست داشتی می تونی از این اسما انتخاب کنی
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
ایرونی بخوای: داوین-داتیس-بردیا-رایان-آرسام-آروین-آرشا-آریا-سامیار
مذهبی بخوای: امیرعلی-عرشیا- علی یار- ایلیا
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2706