2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من پیام میدادم تحمل نداشتم اصن اما خریت محض☺ پشیمونم

منم نداشتم این سری دیگه جلو خودمو گرفتم

بحثمون شد الکی الکی دیروز گزاشتم شات دعوامونو 

همین ی ماه پیش اومد با مامانم حرف زد که خواستگارمو رد کنن،دیروز گف نمیخام دیگه رابطه با تورو هروقت گفتی گوه خوردم اون موقع جوابتو میدم،منم دیگه نرفتم سمتش

جان جدت لایک نکن تا نخواستم
2738
من رفتم شات قبلیارو خوندم چقددددد بی ادبه میخای واقعا با این آدم بمونی! کات کن بلاکش کن تو باادب ح ...

یجا خطاب به بابات گفته شعور نداشت موقع ازدواج با مامانت

گفته به یه ورم که مامانت از من خوشش نمیاد

واییییییییییی چجوری تو دهنش نزدی

تورو ب خانواده خودشم معرفی کرده!پسره چیکارس

کم و بیش

پدر مادرش جدا شدن پدرش فوت کرده مادرش ازدواج مجدد و تو شهر دیگس،خودش با مادربزرگ و داییش اینا تو ی ساختمونه

فقط در حد اینکه باهام دوسته و قرارمون ازدواجه گفته بهشون 

جان جدت لایک نکن تا نخواستم

عزیزم من تاپیک هاتوخوندم واسکرین هایی که گذاشتی ودیدم واقعااین پسرچی داره که دلتوبهش خوش کردی وهمینطورخاستگاراتوردمیکنی 

پسری که همون اول راه به خانوادت توهین میکنه وقتی ازدواج کردی دیگه میخواد چیکارکنه 

هم بامامان خودش که ازدواج دومش هست مقایست میکنه واسه طلا هم به مامان وداداشت توهین میکنه و...

ببین ابجی هرکیی جای توبودولش میکرد میرفت پشت سرشم نگاه نمیکردنه اینکه الان بااین حرفایی که زده هنوزم منتظرشی دورازجون میخوادبه غلط کردن بندازتت ولش کن توروخداولش کن این زندگی واست زندگی نمیشه جهنم میشه

کم و بیش پدر مادرش جدا شدن پدرش فوت کرده مادرش ازدواج مجدد و تو شهر دیگس،خودش با مادربزرگ و داییش ا ...

ببین پارتنر من افسردست دارم کات میکنم به خدا این یازده ماه از گل نازک‌تر به من نگفت 

امروزم که بهش گفتم میخوام ترکت کنم قشنگ شکست ولی بی ادبی نکردم گفت اگر میتونی برام صبر کن

وای وای چجوری تحمل میکنی انقد بهت توهین کنه

2706