2737
2734
عنوان

شوهرررررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 30 پست
دارم باهاش زندگی میکنم 

اگر بچه نداری اشتباه میکنی باهاش زندگی میکنی

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر مشکلاتت شبیه منه بعضی از مورداش خانواده منم خوبی میکنن به شوهرم ولی شوهرم نمک نشناسه و فقط به حرف خانوادشه و ماشین خرید به نام مادرش زد با طلاهایی که من خودم خریده بودم

من دوست دارم تموم کنم ولی به خاطر مادرم دارم تحمل میکنم

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💚🌱
خدا صبرت بده  تا سنت کم یه فکری برای خودت کن

چکار کنم ؟؟؟ اون یبار جدا شده ی زن داشته ک بخاطر بچه ننه بودنش جدا شده و من بعد ها فهمیدم.....

منم یبار عقد کردم و جدا شدم بخاطر خیانت و الاف و رفیق باز و زن باز بودنش

2731
چقدر مشکلاتت شبیه منه بعضی از مورداش خانواده منم خوبی میکنن به شوهرم ولی شوهرم نمک نشناسه و فقط به ح ...

منم بخاطر خانوادم چون دیگه طاقت غصه ندارن چون سر جدا شدنم ک عقد بودم پییییر شدن مدر و مادرم 😭😭😭😭

همون ۱۴ تا رو بگیرو جدا شو بخدا داری زندگیتو خراب میکنی قرار نیس چیزی عوض شه تا تهش همینه الان تا جوونی و بچه نداری راه خودتو جدا کن و زندگی بهتری بساز

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
همون ۱۴ تا رو بگیرو جدا شو بخدا داری زندگیتو خراب میکنی قرار نیس چیزی عوض شه تا تهش همینه الان تا جو ...

اره الان ۱۴ تارو داد ......نمیتونم جدا شدم باید تا اخر عمر بسوزم 

2738
منم بخاطر خانوادم چون دیگه طاقت غصه ندارن چون سر جدا شدنم ک عقد بودم پییییر شدن مدر و مادرم 😭😭😭😭

چند سالته عزیزم ای کاش سر عقل بیان الان با دختر خودشون این رفتار بشه که عالم و ادمو به خاک میکشونن ولی واسه دختر مردم نه

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💚🌱
اره الان ۱۴ تارو داد ......نمیتونم جدا شدم باید تا اخر عمر بسوزم 

☹️☹️☹️☹️چرا اخه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
  حتما مامان و باباش از دستش خسته شدن

ن والا مامانش اولای عروسیمون در طول ردز ده بار ففط تصویری میگرفت من و شوهرم رو تخت بودیم ساعت ۱ و نیم شب تصویری گرعت اینم جواب داد 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2706