2726
عنوان

شوهرررررررر

781 بازدید | 30 پست

شوهر دروغگو مخفی کار بچه ننه و اینکه در طول روز ده هزار بار ب مامانش و ابجیش زنگ میزنه یبار ب من نه همه چیز خونمون ب ابجیش میگه ب مامانش میگه هنه مشورتاش با ابجیش باباش خواست کامیون بخره تک پوش منو فروخت داد بهش خودش خونه خرید طلاهامو فروخت ی دونگشم بنامم نزد همش زد ب نام باباش ماشینمون بنام ابجیش الانم از صبح میره مسافر کشی تا شب میده ب باباش برای تعمیر کامیون و خرج کامیون دوماه حقوقمونم داد برای پول راننده کامبون بعد ب من میگه خرج نکن پس انداز کن ندارم برا خونه درست حسابی خرید نمیکنه کلا هم ۱۴ تا سکه مهرمه الانم ۲ ساله ازدواج کردیم بخاطر مامانش و ابجیش باهام هزار بار دعوا کرده منو برده گزاشته خونه بابام و اخرین بار هم کتکم زد میخواست با چاقو بکشه منو الانم با خانداده من قطع رابطست منم خونه مامانش نمیرم......حالا خانواده اون هنش در حال دخالت و دو بهم زنی و حسادت خانواده ی من از همون اول فقط خوبی و خوبی ک اینم خیی قدر دونست خیلی 🥲🥲🥲😔😔😔😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2706