2376
2358
عنوان

شوهرررررررر

775 بازدید | 30 پست

شوهر دروغگو مخفی کار بچه ننه و اینکه در طول روز ده هزار بار ب مامانش و ابجیش زنگ میزنه یبار ب من نه همه چیز خونمون ب ابجیش میگه ب مامانش میگه هنه مشورتاش با ابجیش باباش خواست کامیون بخره تک پوش منو فروخت داد بهش خودش خونه خرید طلاهامو فروخت ی دونگشم بنامم نزد همش زد ب نام باباش ماشینمون بنام ابجیش الانم از صبح میره مسافر کشی تا شب میده ب باباش برای تعمیر کامیون و خرج کامیون دوماه حقوقمونم داد برای پول راننده کامبون بعد ب من میگه خرج نکن پس انداز کن ندارم برا خونه درست حسابی خرید نمیکنه کلا هم ۱۴ تا سکه مهرمه الانم ۲ ساله ازدواج کردیم بخاطر مامانش و ابجیش باهام هزار بار دعوا کرده منو برده گزاشته خونه بابام و اخرین بار هم کتکم زد میخواست با چاقو بکشه منو الانم با خانداده من قطع رابطست منم خونه مامانش نمیرم......حالا خانواده اون هنش در حال دخالت و دو بهم زنی و حسادت خانواده ی من از همون اول فقط خوبی و خوبی ک اینم خیی قدر دونست خیلی 🥲🥲🥲😔😔😔😭😭😭😭😭

بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 
2372
دارم باهاش زندگی میکنم 

اگر بچه نداری اشتباه میکنی باهاش زندگی میکنی

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم بنابراین  تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

چقدر مشکلاتت شبیه منه بعضی از مورداش خانواده منم خوبی میکنن به شوهرم ولی شوهرم نمک نشناسه و فقط به حرف خانوادشه و ماشین خرید به نام مادرش زد با طلاهایی که من خودم خریده بودم

من دوست دارم تموم کنم ولی به خاطر مادرم دارم تحمل میکنم

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💚🌱
خدا صبرت بده  تا سنت کم یه فکری برای خودت کن

چکار کنم ؟؟؟ اون یبار جدا شده ی زن داشته ک بخاطر بچه ننه بودنش جدا شده و من بعد ها فهمیدم.....

منم یبار عقد کردم و جدا شدم بخاطر خیانت و الاف و رفیق باز و زن باز بودنش

چقدر مشکلاتت شبیه منه بعضی از مورداش خانواده منم خوبی میکنن به شوهرم ولی شوهرم نمک نشناسه و فقط به ح ...

منم بخاطر خانوادم چون دیگه طاقت غصه ندارن چون سر جدا شدنم ک عقد بودم پییییر شدن مدر و مادرم 😭😭😭😭

2373