2726

سلام 

دخترم چهار ماهشه،از وقتی بدنیا اومد شیر خودمو دادم فقط به دستور دکتر روزی یه بار شیر خشک بهش میدادم،

چند وقت پیش خودم سرماخوردم، دو سه روزی مجبور شدم روزی دوسه بار شیرخشک بهش بدم، 

از اون زمان رفت تو بازی و بهونهه میاورد که سینه بگیره، 

بعد کم کم حتی وقتی چهار پنج ساعت گشنگی هم بهش میدادم سینه نمیگرفت 

دیگه دکتر گفت گناه داره فشارش نیفته شیر خشک بهش بده، شیر خودمم شبا میدادم و روزا هم با شیر دوش برقی میدوشیدم میدادم میخورد،

جدیدا حتی تو خواب هم سینه نمیگیره،

با شیر دوش برقی هم میدوشم ولی حس میکنم شیرم داره کم میشه،

به نظرتون با شیردوش برقی هم بدوشم بازم خشک میشه؟؟؟

اگه میخوای شیرت زیاد شه چلو گوشت و اب ماهیچه و هویج بخور

همیشه این دیالوگ لیلا حاتمی توی ذهنم تکرار میشه:👀یه کاری واسه من بکن...چمیدونم! مثلا ساعتتو دربیار بذار روی میز بگو واسه تو کردم.🤛بیا یه کاری کن که فقط واسه من باشه! مثلا روز کاریت بیا اینجا بگو اومدم تورو ببینم. سر راهت گل دیدی عکس بگیر بگو یاد تو افتادم، یه جا شعر شاعر مورد علاقمو دیدی بفرست واسم، ولی دروغی نباش...!🌿یعنی دیدی هیچکاری نیست که دلت بخواد بخاطر من انجامش بدی منو حذف کن از زندگیت.🚶‍♀️👐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با شیردوش برقی فکر نمی‌کنم خشک بشه. 

شیر افزا و تقویتی زیاد بخور. 

با بجه ت کلنجار برو تا هرطور شده سینه تو بگیره. 

4،5 ماهگی سن معروف پس زدن سینه س. خیلی تایم بدی بهش شیر خشک دادی. ولی به نظرم باهاش سربه سر بذاری و یکم گرسنه بمونه احتمالا دوباره بگیره ولی سخته. باید طاقتت زیاد باشه. 

کسی بوده که فقط با شیردوش برقی شیر بدوشه و شیرش خشک نشه؟

تاپیکامم هست میتونی قبلیا و بخونی.اصلا خشک نمیشه به شرطی ک مرتب بدوشی‌.یعنی مثل خوردن بچه همش سی‌نت خالی بشه هر چهارساعت

وقتی مرتب بدوشید خشک نمیشه الان چون استرس دارین رو حجم شیر تاثیر گذاشته دوستم پرستار بود گاهی ۲۴ساعت خونه نبود باشیر دوش برقی تو بیمارستان میدوشید میومدن میبردن واسه بچه وتا ۲سالگی شیر داد بچه رو 

همه چیزایی که میگن خوبه میخورم ولی روز به روز کم میشه

☹️☹️

همیشه این دیالوگ لیلا حاتمی توی ذهنم تکرار میشه:👀یه کاری واسه من بکن...چمیدونم! مثلا ساعتتو دربیار بذار روی میز بگو واسه تو کردم.🤛بیا یه کاری کن که فقط واسه من باشه! مثلا روز کاریت بیا اینجا بگو اومدم تورو ببینم. سر راهت گل دیدی عکس بگیر بگو یاد تو افتادم، یه جا شعر شاعر مورد علاقمو دیدی بفرست واسم، ولی دروغی نباش...!🌿یعنی دیدی هیچکاری نیست که دلت بخواد بخاطر من انجامش بدی منو حذف کن از زندگیت.🚶‍♀️👐
2706