2733
2734
عنوان

خانمای متاهل تروخدا بیان

324 بازدید | 31 پست

درمورد رابطس 

من ۱۴ روزه پیش شوهرمم فقط س بار رابطه ازم خواسته رابطمونم کامله تازه ۳ ماهه رابطمون کامله 

دیروز ازش پرسیدم گف طبع هرکسی فرق میکنه 

همیشم لباسای باز میپوشم و ارایش میکنم و... مث دیشب اما اصلا انگار ن انگار 😔 

الان دارم گریه میکنم حوصله هیچ کاریو ندارم خیلی عصبیم😔 از خودم بدم میاد حس میکنم همونقدیم که میاد سمتم از زور و اجباره 

کاش همون زمان که ۲۰روز ۵۰ روز باهام قهر میکرد می‌فهمیدم 😔🙃💔

نمیدونم چرا نفهمیدم چی میگی

دیروزچیو از شوهرت پرسیدی

از اونایی که تاپیک میزنن و نظر مخالف خودشونو قبول ندارن انقدر بدم میاد😒یا اونا که نظر مخالفتو بشنون جنگ راه میندازن تو کامنتا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

۱۴ روز سه بار خوبه دیگه میشه تقریبا چهار روز یه بار. فرصت بدین بیچاره ها کمرشون ریکاوری بشه🤭

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
2738
۱۴ روز سه بار خوبه دیگه میشه تقریبا چهار روز یه بار. فرصت بدین بیچاره ها کمرشون ریکاوری بشه🤭

قبلا بیشتر بود😔 وقتی ازش پرسیدم گف چون قبلا رابطمون کامل نبود همش بچه بازی بود الان که رابطمون کامل شده تا ی هفته ده روز بعدش نمیخوام دیگه😔 

دیشب اخرین شبی بود ک پیشش بودم بعدش میرم دانشگاه تا ی ماه دیگه و معلوم نیس اصلا کی...💔

گسی ک پنجاه روز باهات قهر کردع 

خیلی خودت بداش بی ارزش کردی 

از نظر رابطه هم ماهی چهار بار توخونه خود ادم کافیه اما کسی ک عقده عجیبه ...

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
وای😢😢 اخه چرا اینجوری میشن؟!! نمیدونین دلیلشو؟ خودتون چیکار میکنیم؟

نه نميگه چرا نميخواد

يه بار بعد دو ماه ازش پرسيدم

گفت واقعا دو ماه شده؟؟

نميدونم شايد جور ديگه داره سير ميشه

من واسه خودمو فكرم پيش خيانت ميره نميدونم شايدم اشتباه ميكنم

گسی ک پنجاه روز باهات قهر کردع  خیلی خودت بداش بی ارزش کردی  از نظر رابطه هم ماهی چهار ب ...

ماهی ۴ بار یعنی هفته‌ای ی بار؟

اره پارسال دقیقا همین موقعا ۲۰ روز باهام قهر کرد🙃 بعدش از اوایل ابان تا اواخر اذر دوباره قهر کرد و....💔 

شوهرمم گف قبلا چون رابطمون کامل نبود زیاد میخواستم الان رابطمون کامله و قشنگ مث ی زن و شوهریم 

اخه شوهرم خونه مجردی داره و من الان باهاش زندگی میکنم تا وقتی برم دانشگاه 

پس یعنی عادیه؟💔

نه نميگه چرا نميخواد يه بار بعد دو ماه ازش پرسيدم گفت واقعا دو ماه شده؟؟ نميدونم شايد جور ديگه دا ...

چ سخت😔😢 منم همین فکرا ب ذهنم میاد اما شما لااقل چند سال از زندگیتون گذشته 

ما هنوز زندگیمون شروع نشده😢 عقدیک هنوز 💔

ماهی ۴ بار یعنی هفته‌ای ی بار؟ اره پارسال دقیقا همین موقعا ۲۰ روز باهام قهر کرد🙃 بعدش از اوایل ابا ...

هفته ای یک بار عادیه 

ولی چ کاریه خب عروسی بگیرین ...

بعدم خانوادت هیچی نمیگین اینقدر قهر میکنه ؟

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706