2703
2553
عنوان

همه بیان خیلی دلم شکسته

109 بازدید | 8 پست

از وفتی عردسی کردیم هر وقت مهمونی دعوا بودیم آخر شوهرن ساعت ها سرم غر زده آخرشم زدم 

همش سر اینکه زنای مردمو نگاه کن باید این جوری باشی باید اونجوری باشی 

اصلا محبتی ک بین زنا شوهرا هست بین ما نیست چون همش نگاهش ی زنای مردمو ک ببین چجورین 

بعد از سه سال رفتیم مهمونی چون اونا 4 تا بچه داشتن چون اونا بچه زیاد داشتن اومد متلک میگه ک من 7 تا میخواستن و روشو اونور کرد 

درسته اونا 4 تا بچه داشتن آره چون هم خیلی پولدارن ،،،، همه چی براشون فرتاهمه،،،، زنه یه اتاق گل و گیاه داره هر سال مسافرتاشوو ن و با 4 تا بچه دارن،،،، بچه ها همش کلاسن، زندگی اونا خیلی با ما فرق داره،، بجا اینکه بیاد ب من محبت کنه برام همه چیز و فراهم کنه ک منم روحیه بگیرم بتونم بچه بیارم 

اینقد افسرده هستم

از بس منو مقایسه کزده مریص شذم

بخدا بچم ک کوچک بود گریه میکرد میزذن میگفت چرا نمیتونی بچه رو ساکت کنی 

حالا اونا خودشون بچه رو میخوابونن بچه همش تو بلغل خودشونه 

حالا چون دخترم زیاد بازی کرده بود پا درد گرفته بود من محلش ندادم رفتم پای دخترم و مالوندم 

وگرنه میدونم یه دعوایی درست می‌کرد 

حالا فردا بایدمنتطر دعوا باشم 

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش همشون میمردن ماهم راحت میشدیم 

😂

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅ 
2456
تو هم اونو با مردای مردم مقایسه کن که بسوزه

بنطرت اصلا شوهرم دوستم داره

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 
بنطرت اصلا شوهرم دوستم داره

شما انتخاب خودش بودی؟ یابراش انتخابت کردن؟

زندگیم تشکیل شده از عشقمو پسرم😍😚 وقتی جوابتو نمیدم یعنی باحرفتو خودت حال نکردم😚👌  وقتی ریپلای زدنت ادامه دارمیشه ومن جوابتو نمیدم یعنی حوصله آدمای مثل تورو ندارم وگرنه لعنت به کسی که از تو کم بیاره🤣...وقتی میگم منو ریپ‌نزن یعنی نزن.وقتی باهات محترمانه صحبت میکنم متوجه باش و بفهم که بااااااااید محترمانه جواب بدی وگرنه منم میشم همرنگ خودت. واسه یه کلمه جابه جا ساعتها ریپ میزنه که بگه آره من فهمیده ام.باشه عزیزم تو اصلا آبجی حسین فهمیده بیخیال ما شو.    من همیشه سعی ام بر اینِ دل نشکنم پس توی هر حرفم‌منظوری ندارم و از درِ محبت وارد میشم چون بهترین درِ دنیاست
شما انتخاب خودش بودی؟ یابراش انتخابت کردن؟

چون فامیل بودیم آشنا بودیم و گرنه از روزی ک عقد کردیم دعوا می‌کرد مقایسه می‌کرد 

من چ حل بودم 

ترسو بودم 

2714
چون فامیل بودیم آشنا بودیم و گرنه از روزی ک عقد کردیم دعوا می‌کرد مقایسه می‌کرد  من چ حل بودم& ...

وای خدایا

عزیزم شماباید همون نامزدی متوجه میشدی

مردا تو دوران نامزدی مثل پروانه دور نامزدشون میگردن

هرشیوه ای رو به کارمیبرن که دخترو راضی نگه دارن 

اینی که ازاون اول این‌چنین بوده وای به حال حالاش

زندگیم تشکیل شده از عشقمو پسرم😍😚 وقتی جوابتو نمیدم یعنی باحرفتو خودت حال نکردم😚👌  وقتی ریپلای زدنت ادامه دارمیشه ومن جوابتو نمیدم یعنی حوصله آدمای مثل تورو ندارم وگرنه لعنت به کسی که از تو کم بیاره🤣...وقتی میگم منو ریپ‌نزن یعنی نزن.وقتی باهات محترمانه صحبت میکنم متوجه باش و بفهم که بااااااااید محترمانه جواب بدی وگرنه منم میشم همرنگ خودت. واسه یه کلمه جابه جا ساعتها ریپ میزنه که بگه آره من فهمیده ام.باشه عزیزم تو اصلا آبجی حسین فهمیده بیخیال ما شو.    من همیشه سعی ام بر اینِ دل نشکنم پس توی هر حرفم‌منظوری ندارم و از درِ محبت وارد میشم چون بهترین درِ دنیاست