2410
2553
عنوان

مسافرت با خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 32 پست

اصلاادم جوون بایدباهمسناش بره تابهش خوش بگذره ادم پیرزودخسته میشه سرعتش کمه من راه دوربامادرم نرفتم امابامادرشوهررفتیم که پروازبوده وسریع برگشتیم اماکلاسفرتنهایی یه چیزدیگست

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

@ansar167   سلام عزیزم خوبین..میگم میشه لطفا سوالمو جواب بدین..درخواستم داده بودم واستون...من امسال سلولی مولکولی قبول شدم و میخوام بخونم...شما که دانشجوی این رشته ای میشه یکم ازاین رشته و تحصیلش بگین؟❤🤩...دوران تحصیل آزمایشگاه میرین؟،چ فعالیتایی هست؟؟،جذابه؟؟....بعد این که میگن بازارکارش خوب نیس درسته؟من انتخاب کردم کار ازمایشگاهم دوست دارم ولی چیزایی که شنیدم نگرانم کرده..همون ژنتیکه یا نه؟؟..ممنون میشم جواب بدین خانوم گل🌸🌸🌸🌸🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آدمای خوبی هستن ،ولی من معذب میشم  خجالت میکشم به شوهرم بگم با خانوادت نمیخوام بیام مسافرت

ن نگووو ، وقتی ازدواج میکنی ، خانواده شوهرتم مث خانواده خودت بدون ، فرق نزار ، شوهرتم مطمئن باش هیچوقت خانوادشو ول نمیکنه وس خودتو‌از چشم ننداز هیچوقت

برای همتون :سلامتی ،آرامش،پول زیاد ….آرزو میکنم🙏🏻😉💜💙💚🧡💛❤️