2410
2553
عنوان

خوبی ها و بدی های خوابگاه چیه؟؟

260 بازدید | 26 پست

ممکنه یکی اونجا مورد اخلاقی داشته باشه مثلا؟؟🙄😐

دیدین کسی اینجوری باشه تو خوابگاه؟؟

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

آره ممکنه. به هر حال از هرجور خانواده و هرجور فرهنگ وتربیتی اونجا هست.

وای خوبیش اینه که مستقلتر و بالغتر میشی. مهارت اجتماعی آدم بالا می‌ره. 

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2714

خوبیهاش ک حس مستقل بودن و ی زندگی جدید کنار دوستا و اینجور چیزاس

بدیاش یکم مسائل بهداشتی و شلوغی و سر و صداست و اینکه‌ممکنه با هم اتاقیات اوکی نباشی

من ک راضیم 

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
چرا حس میکنم خوابگاه خیلی خوش میگذره

درست حس می‌کنی.مخصوصا اگه هم اتاقیات فازشون شبیه خودت باشه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

آره...بستگی به داره چقددددد مورد اخلاقی داشته باشه اخراجش میکنن از خوابگاه...البته من اولین سالیه که میرم خوابگاه...تا الان که با چت کردن با هم اتاقیام راضی بودم 😂😂

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم
چرا حس میکنم خوابگاه خیلی خوش میگذره

اگه با ادمای پایه بیفتی اره 

ولی یکی ذوستای من میگه هم خابگاهی هام مثل میت هستن اصلا تکونم نمیخورن😂

از آینه بپرس نام منجی ات را🪞🪄
2706