2733
2734
عنوان

ضعیف شدن حرکات جنین

11385 بازدید | 37 پست

بچم دو سه روز ضربه هاش بی جون...دیروز رفتم دکتر دکتر نوار قلب نگرفت امروز صبح پاشدم چند بار تکون خوردن ولی بیشتر حالت لغزیدن و ضربه هاش خیلی ضعیف ...بنظرتون چیکار. کنم ؟ انقد دکتر رفتم دگ شوهرمم نمیبرتم ...۲۸ هفته و یک روزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم هر ۲۰ دقیقه باید ۳ تا ضربه خوب داشته باشه. هفته های آخر چون فضای داخل رحم کمه. نمیتونه خوب تحرک کنه. بخاطر همین شما کمتر متوجه میشی.به نظرم برو همون بیمارستانی که قراره زایمان بشی. بلوک زایمان برات نوار قلب جنین میگیره. همونجا هم دکتر شیفت جوابشو میبینه. استرس نداشته باش.

عزیزم هر ۲۰ دقیقه باید ۳ تا ضربه خوب داشته باشه. هفته های آخر چون فضای داخل رحم کمه. نمیتونه خوب تحر ...

صبح که پا شدم دو سه بار فهمیدم ولی ضربه نبود و فقط حالت لغزیدن مثل ماهی بود

عزیزم دقیقا منم مثل شمام 

خیلی آروم ضربه میزنه 

قبلا خیلی محکم میزد الان آرومه 

منم نگرانم اما از یه طرف هم هفته پیش سونو دادم سالم بود 

منتظرم بعد اربعین برم بهداشت هم واکسن بزنم هم قلبشو چک کنم 

حرکت هستااا اما خیلی آروم 

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
2738
عزیزم دقیقا منم مثل شمام  خیلی آروم ضربه میزنه  قبلا خیلی محکم میزد الان آرومه  من ...

چند هفته ای ؟ من دارم دیونه میشم منم هفته پیش بیمارستان بودم نوار قلبش خوب بود فقط دارم گریه میکنم

بله عزیزم من پریروز نوار قلب دادم. ضربه هاش خیلی کم بود. ولی همون هم ارزش داشت. حتی بیمارستان گفت بر ...

چند هفته ای عزیزم؟؟ منم شرایطم یا این خانوم یکیه 

ضربات آروم و بدون جون 

اما حرکت می‌کنه دائم 

مثلا الان پهلو راستم یه چیزی تکون میخوره اما آروم 

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
صبح که پا شدم دو سه بار فهمیدم ولی ضربه نبود و فقط حالت لغزیدن مثل ماهی بود

همون کافیه . خودتو اذیت نکن.دکتر من گفت هر بیست دقیقه باید حواست به تکوناش باشه. من چون روی بیست دقیقه حساب نکرده بودم نگران شدم رفتم نوار قلب دادم.

چند هفته ای عزیزم؟؟ منم شرایطم یا این خانوم یکیه  ضربات آروم و بدون جون  اما حرکت می‌کنه ...

منم دقیقا همین حسو دارم ...چند هفته ای؟ انقد گریه کردم الان بخدا خسته شدم ..‌‌‌‌از اول بارداری هر روز ی دغدغه جدید ...خسته شدم بقران

2706