2726

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی آلرژی دارند آیا به محصولات حاوی شیر بز هم واکنش نشون دادند؟

آخه من یه فروشگاه پیدا کردم خیلی خوبه محصولات مناسب اینجور بچه ها رو داره که شیر و تخم مرغ توشون استفاده نشده مثل سرلاک ها و بیسکوییت ها و ...

ممنون میشم بگید در برنامه غذایی بچه هاتون چی بوده؟

آخه دختر منم آلرژی داره حتی نمیتونم حریره بادوم بهش بدم

نمیدونم چیکار کنم واقعا

گناه دارن بچه های طفل معصوم هیچی نمیتونن بخورن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فرنی خالی میدادم با آرد برنج

و سوپ رو یه ذره زود تر شروع کردم، 

بنظرم ببر پیش متخصص آلرژی ببین دقیقا به چی حساسیت داره، این قبیل حساسیت ها بعد یه مدت رفع میشه،

برای من که قبل از ۶ماهگی وقتی خودم لبنیات بز یا شتر می‌خوردم هم واکنش میداد، چون اصلا مشخص نیست اصل باشن این محصولات، 

دیگه تا یه سالگی نه خودم لبنیات و مغزیجات خوردم، نه به پسرم دادم

آهاا  ممنون عزیزم پس محصولات بز هم کنسله

بله عزیزم من غیر از متخصص اطفال که دخترمو ماهانه پیشش میبردم دکتر متخصص گوارش اطفال و متخصص آلرژی هم رفتم و اونا هم گفتن بز و گوسفند هم حاوی کازئین هستن

فقط کره ای که جوشیده بشه و دوغش ته نشین بشه رو دکتر آلرژی گفت بخور عیبی نداره

من بچم اینجوری بود هیچ چیزنمیتونستیم بخوریم.بچه ی منم تا اسهال خونی پیش رفت   شیر بز امتحان نک ...

دختر منم همینطوره اسهال خونیه 

هیچی هم نمیتونیم بخوریم

خودم تحمل میکنم اما دلم به حالش میسوزه میترسم ضعیف بشه آخه به لبنیات تخم مرغ آجیل ها موز و ... حساسیت داره

بله عزیزم من غیر از متخصص اطفال که دخترمو ماهانه پیشش میبردم دکتر متخصص گوارش اطفال و متخصص آلرژی هم ...

عهه

چه جالب من اینو نمیدونستم اگر بشه که خیلی عالیه 

ببخشید شما کره ی جوشیده شده رو امتحان کردید؟

آخه دختر من گلاب به روتون اسهال خونییه میترسم امتحان کنم بدتر بشه

اگر تست شده ست و مطمئنید ممنونم میشم بگید خداخیرتون بده

فرنی خالی میدادم با آرد برنج و سوپ رو یه ذره زود تر شروع کردم،  بنظرم ببر پیش متخصص آلرژی ببی ...

آره منم فرنی با آب درست میکنم

چون به مغزها هم آلرژی داره نمیتونم توش پودر گردو و پسته و بادوم بریزم خیلی سخته

خودم هم هیجی نمیتونم بخورم

لبنیات و گوشت گاو و گوساله، تخم مرغ کنجد سویا ماالشعیر گوجه بادمجون موز خربزه بادوم زمینی به همه ی اینها آلرژی داره دکتر گفته تا یه سالگی هم خودم هم دخترم رعایت کنیم

آره منم فرنی با آب درست میکنم چون به مغزها هم آلرژی داره نمیتونم توش پودر گردو و پسته و بادوم بریزم ...

یه تست هست، متخصص های آلرژی انجام میدن، دقیق مشخص میشه به چی آلرژی دارن

مثلا ما هم متخصص اطفال دامنه خیلی وسیعی از خوراکی ها رو منع کرده بود، ولی وقتی تست دادیم متوجه شدیم فقط به سفیده تخم مرغ و سیب زمینی و فلفل آلژی داره

یه تست هست، متخصص های آلرژی انجام میدن، دقیق مشخص میشه به چی آلرژی دارن مثلا ما هم متخصص اطفال دامن ...

بله خیلی ممنونم از راهنمایی تون

خدا خیرتون بده

فقط یه سوال این تست به صورت آزمایش خون از بچه انجام میشه؟

بله خیلی ممنونم از راهنمایی تون خدا خیرتون بده فقط یه سوال این تست به صورت آزمایش خون از بچه انجام ...

نه رو دستش خراش ایجاد میکنن، که کاملا بدون درده، و روش ماده آلرژن میزنن، اگه قرمزی یا چیزی ایجاد شد مشخصه به اون ماده آلرژی داره

عهه چه جالب من اینو نمیدونستم اگر بشه که خیلی عالیه  ببخشید شما کره ی جوشیده شده رو امتحان کر ...

بله عزیزم، کره رو که حرارت میدن و دوغش ته نشین میشه رو میخوردم و مشکلی نداشت و دکتر الرژی هم گفت چون مقدار کازئین روغن گی بسیار بسیار کمه

حالا یه بار تست کن

آره منم فرنی با آب درست میکنم چون به مغزها هم آلرژی داره نمیتونم توش پودر گردو و پسته و بادوم بریزم ...

عزیزم الان چند ماهشه؟

دختر من تو ۷یا ۸ماهگی تست که کردم دیگه واکنش نشون نداد.  

عزیزم الان چند ماهشه؟ دختر من تو ۷یا ۸ماهگی تست که کردم دیگه واکنش نشون نداد.  

الان تازه وارد 6 ماهگی شده عزیزم

عه چه خوب یعنی تونستید لبنیات رو از 7-8 ماهگی هم خودتون هم دخترتون مصرف کنید؟

ببخشید تو 8 ماهگی رو خودتون تست کردید یا مستقیم به دخترتون دادید؟

2706