2733
2734
عنوان

مامانم بهم گفت یکی میگیرتت که فقط براش بچه بیاری

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 33 پست

همه روزاس سخت دارن سعی کن یه حرفه یاد بگیری حالا دانشگاه رفتن همچین فایده ای برا دخترا نداره مثلا آرایشگری یا ناخن کاری یاد بگیر درآمد که داشته باشی احساس بهتری داری دیگرانم‌کمترحرف مفت میزنن

پولش ندارم 

سرکار هم میتونی بری 

کلاساش اجباری نیست 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوکی همین کافی بود..  نمیگم جواب نمیدما میدم ولی اینقدر بعدش بهم حس گناه میده و حرف زشت میزنه ...

عزیزم شاید هم فقط از همین قبولی دانشگاه ناراحته یه چیزی میگه تو اصلا گوش نده خوب مادر پدرا کارشون غرغر کردنه ان شالله سال دیگه قبول میشی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

اونایی که دانشگاه رفتن پسر پادشاه گرفتتشون؟؟

چه فرقی داره آخه چه ربطی داره اصن😑

کره لاور و جنی لاور و کیپاپ لاورم حرفیههههه؟؟؟😜زیاد از کره حرف میزنم. جزو همون شصت و چهار نفرم که قراره کلیه ام رو بفروشم برم کره.😂تاپیک عکس و باحال و خنده دار منم تگ کنید دمتون گرممم😍♥
2728
حالا ما دانشگاه رفتیم پسر رئیس جمهور اومد گرفتمون

بحث من گرفتن نیست بحث من اون حرف زشت و جنسیت زده و نفرت باری بود که بهم زد وگرنه اصلا به این که ازدواج کنم فکرم نمیکنم

بحث من گرفتن نیست بحث من اون حرف زشت و جنسیت زده و نفرت باری بود که بهم زد وگرنه اصلا به این که ازدو ...

ببین برو گوگل بزن عروسک روسی یاد بگیر درآمدش خوبه تقریبا سرمایه زیادم نمیخواد من خودم یاد گرفتم ماهی دو تومن درآمد دارم(برام مهم نیست زیاد البته و کار مداومم نمیکنم چون دانش آموزم)

کره لاور و جنی لاور و کیپاپ لاورم حرفیههههه؟؟؟😜زیاد از کره حرف میزنم. جزو همون شصت و چهار نفرم که قراره کلیه ام رو بفروشم برم کره.😂تاپیک عکس و باحال و خنده دار منم تگ کنید دمتون گرممم😍♥
2738

یه زمان منم آدمی بودم که مسخره بازی در می آوردم 

لوده بودم تا اینکه یه شب خودمو کشتم و دوباره متولد شدم ، از اون موقع کسی دیگه جرعت نکرد کوچک ترین بی احترامی بکنه بهم 

الهی دورت بگردم حالا ک میبینی دکتر مهندسامون۹۰درصدشون بیکارن اونای ک کار آزاد دارن درآمد بیشتری دارن ...

ناراحت نکنم؟ قلبم شکست قشنگ 

خیلی بد گفت اصن هیچ حرفی برام نیومد 

یه جوری من تحقیر کرد انگار تمام ارزش من اینه که کسی منو بگیره 😔

بحث من گرفتن نیست بحث من اون حرف زشت و جنسیت زده و نفرت باری بود که بهم زد وگرنه اصلا به این که ازدو ...

منظورم منم به استدلال بی منطق مادرت هست مگه هر کی دانشگاه رفته خیلی ازدواج شاخی داشته. خیلی از هم کلاسیام که دانشگاه نرفتن هم شغل بهتر و هم ازدواج بهتری از من داشتن وضع مالی و خونه زندگیشونم بهتر از منه...فقط تو ایرانه که همه مجبورن برن دانشگاه هیچ جای دنیا این شکلی نیست.برو شغل و حرفه یاد بگیر .درآمد خوب از دانشگاه مهم تره به خدا که از دانشگاه رفتنم پشیمونم 

منظورم منم به استدلال بی منطق مادرت هست مگه هر کی دانشگاه رفته خیلی ازدواج شاخی داشته. خیلی از ...

اوکی ولی با چه پولی برم حرفه یاد بگیرم؟ سر کار برم؟ واس کسی که دیپلم داره کاری جز منشی و فروشنده و این جور کارا نیست که مامانم اجازه نمیده و با زبون بی زبونی هم داره بهم میفهمونن من تو این سن دارم خرجت میدم بهت لطف میکنم... کاشکی بمیرم 

2706