2733
2734
عنوان

جنایتکارایی که با ما سم میدن

350 بازدید | 14 پست

این عنوان حرف دوستم بود راجب پزشکا نمیدونم واقعا باید چی بیگم

میتونم دوستمو فحشکش کنم اما جلو خودمو گرفتم

برگشته میگه رفته تاریخچه چندین سال پیش پزشکی رو خونده و میگه جنایت کارن و در حال سم دادن به مردم هستن و به فکر نابودی مردم

وااااااااای باورم نمیشه یه دختر جوون تو نسل و قرن جدید که حتی یه باررم تو زندگیش زیست نخونده این حرفو بزنه زیست نخونده چی برسه علم پزشکی

منم بهش گفتم کور بودی وقتی که تو کل دوران کرونا از ترس تو خونت قایم شدی پزشکا و پرستارا جونشونو گذاشتن وسط که یه نفرتون زنده بمونه 

واقعا ک متاسفم

انگار فقط پزشکی ظلم کرده مهندسایی که تو قرن جدید متروپل ریخت جنایت نکردن حقوقدانا سیاست مدارا جنایت نکردن هر شغلی برای جامعه هم مفیده هم مضر

چه قدر ادم باید نا اگاه باشه که خطاب کنه جنایت کارایی که سم میدن

من خالم 60سالشه این طوری فکر میکنه

من نمیدونم به اینجور ادما باید چی گفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگودریاچه ارومیه رو پزشکا خشک کردن ؟ :(

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2728

فقط ازش دورشو از من به تو نصیحت ادما سمی دورتو حذف کن تا ارامش اعصاب داشته باشی وگرنه یه عالمه بیماری روانی از فحر کردن به کارا و حرفاشون میگیری که دیگه حوصله بچه خودتم نداری ..

منو تهران منو دلشورهای ناتمامش ...
فقط ازش دورشو از من به تو نصیحت ادما سمی دورتو حذف کن تا ارامش اعصاب داشته باشی وگرنه یه عالمه بیمار ...

اخه دوست چندین سالمه خیلی دوسش دارم از این حرفش شوکه شدمممممممممممممممممممممم

2738
دلم از دکترا خیلی پره بچمو از دست دادم 

باور کن اگر دکتری علم نداره بخاطر دولته که این همه با سهمیه قبول میشن و اصلا تلاش نمیکنن

وگرنه هیچ دکتری یا از دست دادن مریضش حالش خوب نیست

بخدا بعد 30سال کار کرردن فامیلمون هنوز وقتی بمیارش میمیره تا یک هفته نه با کسی حرف میزنه نه غذا میخوره و گریه میکنه با اینکه شاید سالی یبار پیش بیاد براش

وگرنه همین پزشکا تو کرونا موندن و مردمو نجات دادن و خیلیاشون مردن

اگ نتونی نبینیش چی؟ 

وقتی میبینیش سرتو گرم کن هم کلامش نشوگ خودتو مشغول گوشیت کن زنگ بزن ب کسی ک دوسشداری بهاش بگو بخند سرتو با بچت گرم کن با همسرت مجردی یه کتاب بگیر دستت حرفاشو با اره یا ن جواب بده دوبار اینجوری کنی خودش دمش میزاره رو کولش گم میشه

منو تهران منو دلشورهای ناتمامش ...
2706